ابوترابی فرد: خلق وحدت اسلامی بزرگترین افتخار ۴۰ ساله انقلاب است | وب سایت بنیتو

ابوترابی فرد: خلق وحدت اسلامی بزرگترین افتخار ۴۰ ساله انقلاب است

امام جمعه موقت تهران گفت: بزرگترین افتخار نظام جمهوری اسلامی در طول ۴۰ ساله انقلاب خلق وحدت اسلامی است.

حجت‌الاسلام حسن ابوترابی‌فرد پیش از ظهر امروز در آیین همایش روحانیت در چهل سال همگامی و بالندگی انقلاب اسلامی در سنندج، با اشاره به اینکه امروز عزت اسلام ثمره وحدت است اظهار داشت: دشمن این وحدت را هدف قرار داده است و اگر ما در کنار هم و با هم باشیم این وحدت مستحکم‌تر خواهد شد.
ابوترابی‌فرد اقتدار امروز ایران اسلامی را دستاورد وحدت دانست و گفت: امروز ملت ایران نماد این وحدت است و ایران نماد حضور و انسجام و وحدت ادیان ، اقوام و مذاهب مختلف است، به طوریکه تمام ملت ایران اعم از عرب، کرد، ترک و فارس و … با هم متحدند.
وی لازمه داشتن جامعه اسلامی متحد را در کنار هم بودن و اتحاد علمای شیعه و سنی دانست و گفت: مقام معظم رهبری. پرچمدار وحدت هستند.
امام جمعه موقت ادامه داد: امروز پرچم وحدت اسلامی در جمهوری اسلامی شکل گرفته است، امروز غزه، لبنان، سوریه، عراق، یمن مورد حمایت جمهوری اسلامی است.
ابوترابی تاکید کرد: امت اسلام شما دشمن دارید و همه شما باید با هم در مقابل دشمن واحد ایستادگی کنید و با هم ندای زنده باد قرآن، زنده باد کعبه و ندای واحد اسلام را فریاد بزنید.
وی با بیان اینکه امریکا و اسراییل دشمن درجه یک اسلام است، اظهار کرد: علما و روحانیون باید پرچمدار این وحدت اسلامی باشند.
امام جمعه موقت تهران افزود: امریکا و صهیونیست امروز در جهان هیچ جایگاهی ندارد، قدرت امریکا در منطقه رخت بربسته است.
وی عنوان کرد: بدون تردید در جهان اسلام جایی برای صهیونیست‌ها نیست و مقاومت مردم سوریه و لبنان این واقعیت را برای ما اثبات کرده است.
ابوترابی با اشاره به جنگ ۶ روزه اعراب با رژیم صهیونیستی در پنج دهه قبل گفت: رژیم صهیونیستی در آغاز تولد نامشروع خود مصر، سوریه، اردن و جهان عرب را همزمان مورد تهاجم قرار داد، در ۶ روز بلندای جولان فتح شد پس از ۶ روز آتش‌بس دنیای عرب تسلیم شد.
امام جمعه موقت تهران افزود: این در حالی است که امروز ۳۳ روز رژیم صهیونیستی با حزب‌الله می‌جنگد و برخی اعراب خائن کمک می‌کنند اما صهیونیست‌ها شکست می‌خورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *