اخبار تکمیلی/حمله تروریستی در اهواز | وب سایت بنیتو

اخبار تکمیلی/حمله تروریستی در اهواز

اخبار تکمیلی/حمله تروریستی در اهواز

صبح امروز در حمله عناصر تروریستی به رژه نیروهای مسلح چند نفر شهید شدند. لحظاتی پیش فرمانده سپاه خوزستان از متلاشی شدن این تیم تروریستی خبر داد.

تیم تروریستی شامل چند نفر بوده و در ساختمان و پارک پشتی محل برگزاری رژه مستقر بوده‌اند و از آنجا موفق به تیراندازی بسوی مراسم رژه شده‌اند. تروریست‌ها موفق نشده‌اند که وارد مراسم رژه شوند و صرفا از فاصله دور بسوی مراسم و یگان‌های رژه رونده شلیک کرده‌اند. در پی این حمله تروریستی سخنگوی سپاه پاسداران به خبرنگاران گفت: افرادی که در جریان رژه نیروهای مسلح اقدام به تیراندازی به مردم و نیروهای مسلح کردند وابسته به جریان الاهوازیه هستند. برخی اخبار حکایت از این دارد که مهاجمان ۴ نفر بودند که ۲ نفر از آنها کشته یک نفر زخمی و یک نفر توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد. حسین زاده معاون سیاسی استاندار خوزسان اعلام کرد در جریان حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز ۸ تا ۹ نفر از نیروهای نظامی شهید و بیش از ۲۰ نفر مجروح شده‌اند.
عوامل تروریستی متلاشی شدند
ساعتی پس از حمله تروریستی در محل رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس در اهواز، آرامش نسبی برقرار شد اما آمبولانس‌ها و ماشین‌های انتظامی در حال تردد به محل حادثه تروریستی قرار گرفت، بودند. دقایقی پیش فرمانده سپاه خوزستان از متلاشی شدن عوامل تروریستی حمله کننده به رژه نیروهای مسلح اهواز خبر داد.
بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *