انتقاد سرپرست پرسپولیس از لیست کی‌روش | وب سایت بنیتو

انتقاد سرپرست پرسپولیس از لیست کی‌روش

انتقاد سرپرست پرسپولیس از لیست کی‌روش

در کوتاهترین زمان بروزترین باشید
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هواداران انتظار بیشتری از پرسپولیس برای حضور در لیست تیم ملی فوتبال دارند، حداقل پنج نماینده از سرخ پوشان باید در تیم ملی حضور داشته باشند.

مصطفی قنبرپور سرپرست باشگاه پرسولیس تهران، در ارتباط با حواشی لیست اسامی دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:صبح امروز ( دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ) تمرینی را داشتیم و هیچ صحبتی در ارتباط با این موضوع مطرح نشد. ما به دنبال آن هستیم تا خانواده تیم فوتبال پرسپولیس آرامش درونی خود را حفظ کند و اهداف مهمتری را نسبت به این موضوع داریم.تلاش می کنیم تا کمتر به مسائل حاشیه ای بپردازیم.
قنبرپور افزود: با توجه به قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ برتر کشورمان، طبیعی است هواداران انتظار بیشتری از پرسپولیس برای حضور در لیست تیم ملی فوتبال داشته باشند.همه به دنبال آن هستند تا حداقل پنج نماینده از سرخ پوشان در تیم ملی حضور داشته باشد.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ارتباط با قرعه کشی جام حذفی کشورمان گفت: مراسم قرعه کشی جام حذفی کشورمان امروز به خوبی برگزار شد و قرعه تیم فوتبال پرسپولیس به تیم نود ارومیه افتاد و امیدوارم میزبان خوبی برای این تیم باشیم. همانطور که می دانید جام حذفی حساسیت های خاص خودش را دارد و امیدوارم در مسابقات جام حذفی کشورمان شایسته عمل کنیم.

بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *