اهواز| آیت‌الله مجتهد شبستری: برکات سپاه در تمام مقاطع ۴۰ ساله پیروزی انقلاب را لمس کرده‌ایم | وب سایت بنیتو

اهواز| آیت‌الله مجتهد شبستری: برکات سپاه در تمام مقاطع ۴۰ ساله پیروزی انقلاب را لمس کرده‌ایم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برکات سپاه پاسداران در همه مقاطع چهل ساله از جمله دوران دفاع مقدس و بعداز آن خدمات فرهنگی، عمرانی وفعالیت‌های چشم گیر در ارتقای بنیه انقلابی پیروزی انقلاب را لمس کرده‌ایم.
از اهواز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری امروز در دیدار با گروه سفیران صالحین خوزستان ضمن تبریک عیدغدیر خم اظهار داشت: یکی از برکات رهبری و ولی فقیه تشکیل سپاه پاسداران است به طوری که امام بزرگوار ما با آن چشم دوربین وباتفکر عمیق که داشتند صلاح دانستن علاوه بر ارتش یک نیروی دیگری بنام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشته باشیم.

وی افزود: برکات سپاه پاسداران در همه مقاطع چهل ساله از جمله دوران دفاع مقدس و بعداز آن خدمات فرهنگی، عمرانی وفعالیت‌های چشم گیر در ارتقای بنیه انقلابی پیروزی انقلاب را لمس کرده‌ایم و به لطف خداوند مردم ما خودشان انقلابی و پاسدار ارزش ها هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: بین سپاه ابتکاراتی به وجود آمد که یکی از آنها تشکیل حلقات صالحین بود، در این چندسالی که حلقه‌های صالحیم تشکیل شده‌اند مخاطب بیشتر آن‌ها جوانان هستندکه به فعالیت های گوناگونی مانند فعالیت‌های فرهنگی که با توجه به وضعت کنونی جامعه از ضروریات هستند؛ مشغولند.

وی درباره ارزش فعالیت فرهنگی گفت: مقام معظم رهبری چندین بار فرمودند شبیخون فرهنگی، ناتوی فرهنگی، جنگ نرم بنابراین این موضوع می‌طلبد که همه مردم توجه ویژه‌ای به حلقه‌های صالحیم داشته باشند.

مجتهد شبستری ادامه داد: دشمن ازطریق جنگ اقتصادی به دنبال اهداف شوم است و جوانان حلقه‌های صالحین بتوانند درمساجد، مدارس ، بازار و هرجاکه تشریف دارند دیگران رانیز به تهذیب دعوت و فعالیت‌های عمرانی و عملی داشته باشند.

وی گفت: اگر مقرراتی ایجاد شود به عنوان نمونه دولت نیروی کافی در کنترل بازار نداشته باشند می‌تواند بر اساس مقررات از نیروهای حلقه‌های صالحین استفاده کنند تا در کنار مسئولیت دادن به حلقه‌ها کمک موثری به کنترل گرانی‌ها شود.

انتهای پیام/ تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *