بهارِ طلا در اولین روز خزان | وب سایت بنیتو

بهارِ طلا در اولین روز خزان

بهارِ طلا در اولین روز خزان

هر گرم فلز خوش رنگ و لعاب زرد که با شیب ملایم در چند روز گذشته از مرز ۴۰۰ هزار تومان عبور کرده بود، پاییز را با درخشش آغاز کرد و رکوردی تازه به ثبت رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه و ارز تهران؛ هر گرم طلای ۱۸ عیار با رشد ۸ هزار و ۵۴۰ تومانی تا لحظه تنظیم این خبر به ۴۱۳ هزار و ۲۰ تومان رسید.
سکه امامی هم رخت سبز بر تن کرد و با افزایش ۶۷ هزار تومانی، ۴ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان معامله شد و سکه بهار آزادی با رشد ۵۰ هزار تومانی، ۴ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان قیمت خورد. نیم سکه با افزایش ۸۰ هزار تومانی، ربع سکه با رشد ۷۰ هزار تومانی و سکه گرمی با افزایش ۱۰ هزار تومانی به ترتیب ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان، یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان و ۶۵۰ هزار تومان دست به دست شدند.
در همین حال بازار ارز هم صعودی شد. دلار با رشد ۲۰۸ تومانی بر قله ۱۴ هزار و ۵۹۸ تومانی تکیه زد و یورو با افزایش ۲۱۴ تومانی به ۱۷ هزار و ۱۷۸ تومان رسید.
این درحالیست که در جلسه فراکسیون مستقلین با حضور رئیس بانک مرکزی، نگرانی‌های نمایندگان در مورد مباحث مختلف ارزی و بانکی مطرح شد و سخنگوی فراکسیون مستقلین گفت: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه بازار ارز تقریبا مدیریت شده پیش بینی کرد که فضا به سمت کاهش قیمت ارز برود.

بورس دوباره غوغا کرد
بازار بورس نیز امروز دستخوش تغییر گشته و شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز پاییز با افزایش چشمگیر ۴۵۳۳ واحدی دوباره غوغا کرد. این بازار با سقف شکنی های تازه به پله ۱۶۵ هزار و ۷۲ واحدی رسید.

بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *