تولدهای حاصل از «آی وی اف» در ۲ سال گذشته شدت گرفت | وب سایت بنیتو

تولدهای حاصل از «آی وی اف» در ۲ سال گذشته شدت گرفت

تولدهای حاصل از «آی وی اف» در ۲ سال گذشته شدت گرفت
افزایش تعداد بچه های حاصل از IVF منعکس کننده افزایش تعداد دوره های IVF صورت گرفته و همچنین افزایش نرخ موفقیت در سال های گذشته بوده است.
محققان فاکتور اصلی افزایش موفقیت در این زمینه را افزایش نرخ موفقیت در انتقال جنین های فریز شده می دانند که از ۲۰ درصد در سال ۲۰۱۲ به ۲۷ درصد در سال ۲۰۱۶ رسیده است.
در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ نرخ تولد حاصل از جنین های فریز شده بیش از جنین های تازه بوده است و بیش از ۶۰ درصد از جنین های متولد شده از IVF‌در این سال ها حاصل جنین های فریز شده بوده است. فاکتور دیگری که شانس موفقیت را بالا برده است، تست های ژنتیکی پیش لانه گزینی بوده است که انجام آن ها از سال ۲۰۱۲ تاکنون ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.
به دلیل این که در سال های اخیر زوجین بیشتر تمایل داشته اند که بچه دار شدن را به تاخیر بیاندازند و آمارها نشان می دهد که از هر ۴۰ زن یک نفر متحمل IVF می شود، محققان براین باورند که در آینده ای نزدیک این آمار می تواند به نرخ بالاتری برسد و به همین دلیل تمایل بیشتری به سمت تلاش بیشتر برای بهبود نتایج IVF وجود خواهد داشت و قطعا آمار IVF و تولد فرزندان حاصل از این فرایند افزایش خواهد یافت.
بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *