تولدهای حاصل از «آی وی اف» در ۲ سال گذشته شدت گرفت

mohammad اجتماعی, ازدواج و خانواده, بهداشت و درمان, دانستی ها, سبک زندگی, علمی پزشکی , , , , , , ,

تولدهای حاصل از «آی وی اف» در ۲ سال گذشته شدت گرفت
افزایش تعداد بچه های حاصل از IVF منعکس کننده افزایش تعداد دوره های IVF صورت گرفته و همچنین افزایش نرخ موفقیت در سال های گذشته بوده است.
محققان فاکتور اصلی افزایش موفقیت در این زمینه را افزایش نرخ موفقیت در انتقال جنین های فریز شده می دانند که از ۲۰ درصد در سال ۲۰۱۲ به ۲۷ درصد در سال ۲۰۱۶ رسیده است.
در سال ۲۰۱۷-۲۰۱۶ نرخ تولد حاصل از جنین های فریز شده بیش از جنین های تازه بوده است و بیش از ۶۰ درصد از جنین های متولد شده از IVF‌در این سال ها حاصل جنین های فریز شده بوده است. فاکتور دیگری که شانس موفقیت را بالا برده است، تست های ژنتیکی پیش لانه گزینی بوده است که انجام آن ها از سال ۲۰۱۲ تاکنون ۲۰۰ درصد افزایش داشته است.
به دلیل این که در سال های اخیر زوجین بیشتر تمایل داشته اند که بچه دار شدن را به تاخیر بیاندازند و آمارها نشان می دهد که از هر ۴۰ زن یک نفر متحمل IVF می شود، محققان براین باورند که در آینده ای نزدیک این آمار می تواند به نرخ بالاتری برسد و به همین دلیل تمایل بیشتری به سمت تلاش بیشتر برای بهبود نتایج IVF وجود خواهد داشت و قطعا آمار IVF و تولد فرزندان حاصل از این فرایند افزایش خواهد یافت.
بنیتو

شاید دوست داشته باشید:

سرکتاب _نگاه کردن وبازکردن کتاب

🌺بسم الله الرحمن الرحیم 🌺 سرکتاب _نگاه کردن وبازکردن کتاب ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌ ترفندی دیگر ازشیادان و اغفالگران وساحران .سرکتاب بازکردنست که […]

۵ سوال متداول در مورد جوانسازی واژن

زیبایی, پوست, مو ۵ سوال متداول در مورد جوانسازی واژن در مورد جوانسازی واژن چه می دانید؟ برای بسیاری از […]

هجوم ملخ‌های دریایی به استان‌های جنوبی ایران

به موازات خطر سیل، چند استان جنوبی با هجوم ملخ‌های دریایی و آسیب مزارع و مراتع روبرو هستند. جهاد کشاورزی […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *