دانلود Computer launcher PRO 2019 for Win 10 themes Unlocked 7.4 – برنامه لانچر شبیه ساز ویندوز ده مخصوص اندروید! | وب سایت بنیتو

دانلود Computer launcher PRO 2019 for Win 10 themes Unlocked 7.4 – برنامه لانچر شبیه ساز ویندوز ده مخصوص اندروید!

بی شک ویندوز یکی از پر طرفدار ترین سیستم عامل هایی به شمار می رود که روزانه میلیون ها نفر از آن استفاده می کنند. ویندوز نیز همانند دیگر سیستم عامل ها در هر بار آپدیت قابلیت های جدید و یک UI متفاوت را ارائه داده است که باعث شده کاربران بسیار به سمت آن جذب شوند. این علاقه به ویندوز تا جایی پیش رفته است که در برخی از مواقع کاربران دستگاه های هوشمند نیز علاقه دارند که اینترفیس دیوایس خود را همانند ویندوز پیکربندی نمایند! Computer launcher PRO 2019 for Win 10 themes Unlocked عنوان یک لانچر شبیه ساز ویندوز ده مخصوص دستگاه های اندروید می باشد که توسط استودیو Q&D – Quality and Difference Studio توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. این نرم افزار با شبیه سازی یک محیط خاص کمک می کند تا ویندوز را در سیستم عامل اندروید تجربه نمایید! هر گزینه ای که در ویندوز وجود دارد پس از نصب در صفحه دیوایس به نمایش در می آید و می توانید هر گونه نیاز خود را به سادگی برطرف کنید. یکی از اصلی ترین ویژگی های این لانچر را می توان در قابلیت شخصی سازی بسیار بالایش دید که اجازه می دهد هر نوع تغییراتی در صفحه نمایش به وجود آورید. حافظه داخلی و خارجی به صورت درایو ها به نمایش در می آید و فایل های تان پس از حذف در سطل زباله قرار می گیرند تا در صورت نیاز قادر به بازیابی آن ها باشید.

نوشته دانلود Computer launcher PRO 2019 for Win 10 themes Unlocked 7.4 – برنامه لانچر شبیه ساز ویندوز ده مخصوص اندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.