دانلود Learn Languages for Free – FunEasyLearn Premium 1.6.4 – اپلیکیشن یادگیری آسان زبان های خارجی مخصوص اندروید! | وب سایت بنیتو

دانلود Learn Languages for Free – FunEasyLearn Premium 1.6.4 – اپلیکیشن یادگیری آسان زبان های خارجی مخصوص اندروید!

Learn Languages for Free – FunEasyLearn Premium عنوان اپلیکیشنی هوشمند برای یادگیری سریع زبان های خارجی می باشد که توسط استودیو برنامه سازی معتبر Fun Easy Learn برای دستگاه های اندرویدی توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. با این اپلیکیشن می توانید مکالمه، نوشتن و خواندن به زبان های خارجی را با روشی سریع و سرگرم کننده یاد بگیرید. با این اپلیکیشن میتوان ۵۴ زبان زنده دنیا را به آسانی و بدون هیچ کلاس و آموزش دیگری یاد گرفت. اپلیکیشن Learn Languages for Free، آموزش زبان را به سه دسته تقسیم می‌کند، الفبا، لغت و گرامر. الفبا شامل تمامی حروف زبان و نحوه تلفظ آنهایی به تنهای در میان کلمات. لغات شامل اسم ها، فعل ها، صفت ها، قید ها و … که در ۲۶ سر فصل و ۱۲۸ بخش دسته بندی شده اند و این لغات به طور مرتب به روز رسانی می‌ شوند. در این اپلیکیشن از آموزش گرامر به صورت سنتی صرف نظر کرده و گرامر را در قالب جملات مختلف و نحوه استفاده آنها در شرایط مختلف، آموزش می دهد. این برنامه با گرافیک زیبا، جلوه های صوتی و بازی های جالب، آموزش زبان را از کاری خسته کننده به کاری سرگرم کننده تبدیل کرده است. اگر به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستید، این اپلیکیشن را حتما امتحان کنید.

نوشته دانلود Learn Languages for Free – FunEasyLearn Premium 1.6.4 – اپلیکیشن یادگیری آسان زبان های خارجی مخصوص اندروید! اولین بار در فارسروید | دانلود بازی و برنامه اندروید. پدیدار شد.