راز جوان ماندن زن 43 ساله تایوانی چیست؟ | وب سایت بنیتو

راز جوان ماندن زن ۴۳ ساله تایوانی چیست؟

ظاهر جوان زن ۴۳ ساله تایوانی موجب تعجب بسیاری شده است. “لوره هسو” که یک طراح است حدود ۷ سال دیگر ۵۰ ساله خواهد شد اما بیشتر صورتی شبیه به دختران نوجوان دارد. او به تازگی در مصاحبه با مجله “فرایدی” تایوان پرده از راز جوانی اش برداشته است. این زن جوان که یک گیاهخوار است رژیم سخت، ورزش و استفاده از کرم های محافظ پوست را از دلایل جوانی اش دانست. در این مصاحبه او گفت که همیشه پوست بدنش را مرطوب نگه می دارد.
لره در این مصاحبه با تاکید بر مضر بودن نور خورشید برای پوست گفت که از پوست خود در مقابل نور آفتاب مراقبت می کند و در صورت خروج از منزل حتما از کرم ضد آفتاب استفاده می کند. او علاوه بر کرم های محافظ پوست از ویتامین های C و غذاهای حاوی پروتئین به مقدار زیاد استفاده می کند.

لوره به عنوان یک گیاهخوار به مقدار زیاد میوه و سبزی مصرف می کند و علاوه بر آن رژیم غذایی او را غذاهایی حاوی فیبر و پروتئین زیاد تشکیل می دهد. بنا به ادعای این زن جوان او اصلا از شکر استفاده نمی کند.

 راز جوان ماندن زن 43 ساله تایوانی چیست؟
راز جوان ماندن زن ۴۳ ساله تایوانی چیست؟
گفتنی است؛ لوره پیشتر و در یک مصاحبه با همین مجله در سال ۲۰۱۷ با تاکید بر تاثیر مصرف روزانه آب در جوان ماندن پوست خود گفته بود : “هنگامی که به پوست آب کافی برسد، شما دیگر نباید نگران بالا رفتن سن و چروک شدن پوست خود باشید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *