شعر و جملات زیبا درباره بسیج به مناسبت گرامیداشت روز بسیج

mohammad ادبیات, دانستی ها, علمی پزشکی, فرهنگی هنری, قرآن و عترت , , , , , , ,

شعر و جملات زیبا درباره بسیج به مناسبت گرامیداشت روز بسیج
اس ام اس و شعر و جملات زیبا درباره بسیج را در ادامه ببینید:
شعر و جملات زیبا درباره بسیج

۱. برمشامم می رسدعطر شهیدان بسیج – مرغ دل پرمی زند سوی گلستان بسیج یاحسین بن علی، ای سرور آزادگان – روز محشر کن شفاعت از جوانان بسیج ۲. بسیج عطری است آسمانی که از جوانه‏های ایمان تراوش می‏شود و پایگاهی است برای مُشت‏های گره شده. ۳. بسیج یعنی شجاع و با صلابت همیشه در خط ناب ولایت به هنگام بروز فتنه باشد بصیر و هوشمند و با درایت ۴. بسیج حنجره‏ای است سوزان بر ای سرودن حماسه‏های سترگ و خورشیدی است تابناک برای شب‏های سرد و تاریک و وحشت‏زا. ۵. می رسد هر دم به گوشم این صلا قال مولا : کل ارض کربلا کیست در میدان فداکاری کند ؟ این حسین عصر را یاری کند ؟ باید از حالا بسیجی تر شویم بیقرار و بی دل و بی سر شویم غرق ایمان ، غرقِ در پاکی شویم مثل مردان خدا خاکی شویم

شعر و جملات زیبا درباره بسیج
۶. بسیج سپاهی است مسلّح به ایمان و مجهّز به عشق و ریسمانی است برای بالا رفتن از شانه‏های خیس آسمان. ۷. ما ز نسل مصطفی و حیدریم ما بسیجی های خطِ رهبریم گر عیان گردد که فرمان می دهد هر بسیجی بشنود جان می دهد با ولی تجدید بیعت می کنیم باز هم قصد شهادت می کنیم ۸. بسیجی چکیده عشق است و نماد غیرت. سمبل تعصب است و پاسدار مکتب. ۹. «بسیجی کسی است که نورش، خورشید را، موجش دریا را، استواریش کوه را، عزمش آهن را، وسعت روحش جهان را، صفتش واژه‏ها را، بی‏نامیش نام را، سوزش آتش را، سرعتش باد را و شهره‏اش تمام اسطوره‏ها را خجل کرده است».

شعر و جملات زیبا درباره بسیج
۱۰. این جمله از کیست: “بسیجی بودن مایه ی سرافرازی و سربلندی پیش پروردگار است.” الف) مقام معظم رهبری ب) امام خامنه ای ج) گزینه الف و ب د) تمام موارد! ۱۱. امام خمینی(ره) معلمی بود که با مشی و خط زیبای سیاست و گچ سفید دیانتش، روی وجدان سیاه دنیای استبداد و ظلم نوشت: «بسیج لشکر مخلص خداست». ۱۲. فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت و شجاعت و غیرت و استقلال و آزادگی و اسیر خواستهای حقیر، نشدن است. (مقام معظم رهبری)

شاید دوست داشته باشید:

اگر هر روز خرما بخورید چه اتفاقی در بدنتان می‌افتد؟

خرما تقریبا یک غذای کامل به حساب می‌آید. این میوه شیرین و بسیار خوشمزه فواید سلامتی بیشماری دارد و از […]

راهکار‌هایی که کمردرد را از شما دور می‌کند

درباره علل بروز کمردرد و راه‌های کنترل آن اظهار کرد: بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهند بیش از ۸۵ درصد افراد […]

فوت و فن حرفه ای پخت شله زرد

شله زرد یکی خوراکی های خوشمزه سفره افطار در ماه رمضان است. در این مطلب فوت و فن های پخت […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *