عوارض انزال زودرس برای قلب و عروق در مردان | وب سایت بنیتو

عوارض انزال زودرس برای قلب و عروق در مردان

مضرات و عوارض خطرناک انزال زودرس در مردان

رابطه انزال زودرس مردان با بیماری قلبی و مرگ زودرس

اختلال در نعوظ یا همان انزال زودرس رابطه ای مستقیم با سلامت و طول عمر مردان دارد. یافته های جدید محققان آمار باورنکردنی از این رابطه نشان می دهد.بسیاری از مردان دچار شرم می شوند زمانی که صحبت از ناتوانی جنسی و انزال زودرس به میان می آید در حالی که بیشتر از خجالت و شرم ساری باید به فکر درمان باشند چرا که مشکل اختلال در نعوظ تاثیر در طول عمر مردان دارد.

علت مرگ زودرس

انزال زودرس چه تاثیری در طول عمر آقایان دارد؟

عوارض وحشتناک انزال زودرس روی طول عمر آقایان

دانشمندان بعد از مطالعه و تحقیق بر روی ۱۸ میلیون مرد در آمریکا آمار هشدار دهنده ای را منتشر کردند. طبق نتایج تحقیقات دانشمندان دانشگاه می سی سیپی در زمینه تاثیر انزال زودرس بر روی سلامت قلب و طول عمر مردان ، ۷۰ درصد از مردان مبتلا به اختلال نعوظ دچار مرگ زودرس می شوند.

در نتیجه مردان مبتلا به مشکل انزال زودرس برای جلوگیری از مرگ زودرس بایستی تحت درمان قرار گیرند. اصلی ترین عارضه انزال زودرس مردان که منجر به مرگ زودرس می شود ایجاد اختلال و نقص در عملکرد قلب و عروق است .

علت مرگ مردان

تاثیرات منفی انزال زودرس روی قلب و عروق

مرگ زودرس به علت انزال زودرس

اختلال نعوظ یا انزال زودرس پیشتر مشکلی بود که در مردان بالای ۴۵ سال دیده می شد اما متاسفانه امروزه ۲۰ درصد از مبتلایان به این مشکل جنسی ، مردان زیر ۴۵ سال هستند. نتیجه ی تحقیقات و مطالعات دقیق در سال ۲۰۱۱ – ۲۰۱۲ بر روی ۱٫۷۹۰ مرد بین ۲۰ تا ۸۵ سال ثابت کرد که سن ابتلا به انزال زودرس رو به کاهش است.

انزال زودرس چیست

کاهش سن انزال زودرس در آقایان

در طی مدت زمان تحقیقات بر روی این مردان تعدادی از آنها به دلیل ابتلا به بیماری های قلبی عروقی – دیابت و فشارخون فوت کردند که درصد مرگ و میر این افراد مبتلا به اختلال نعوظ یا انزال زودرس با بیماری های قلبی عروقی بیشتر بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *