فاکتور های مهم در محاسبه هزینه عمل بینی | وب سایت بنیتو

فاکتور های مهم در محاسبه هزینه عمل بینی

هزینه جراحی بینی چگونه محاسبه می شود؟

عوامل بسیاری ممکن است بر هزینه عمل بینی تاثیر گذار باشد. اولین فاکتور تاثیر گذار، نوع بینی است چراکه به عنوان مثال درجراحی بینی های گوشتی که دارای پوست ضخیم هستند به اصطلاح جمع کردن نوک بینی و استفادر از غضروف نیاز به تجربه و مهارت زیاد جراح میباشد.
-دومین فاکتور مشکلات بینی مانند پولیپ ، انحراف بینی و … است.
-فاکتور سوم محلی که متقاضی انتخاب می کند که در کدام محل عمل بینی آن انجام شود معمولا عمل هایی که در بیمارستان انجام می شود به دلیل تجهیزات پزشکی بیشتر نسبت به محل های دیگر قیمت بالاتری دارند .
-چهارمین فاکتور هزینه های قبل و بعد از عمل بینی است .
دیگر بینی هایی که نیاز به جراحی مجدد همان ترمیم بینی دارند عمل هایی که در این مرحله انجام می شوند به دلیل حساسیت متقاضی استفاده از غضروف گوش و دنده به بینی خود در قیمت جراحی بینی تاثیر گذار است.
سؤال یا بهتر بگوییم معضلی که همواره ذهن یک متقاضی عمل زیبایی بینی را به خود درگیر می کند این است که قیمت جراحی زیبایی بینی که در تهران و شهرستان به صورت نمودار سینوسی نوسان دارد چرا تحت پوشش بیمه نمی باشد؟! در پاسخ به این افراد ، جراحی زیبایی بینی و همه ی جراحی هایی که صرفاً برای زیبایی انجام می شود خارج از پوشش بیمه است و هزینه ی آن آزاد است. تنها جراحی های که برای اصلاح ساختار بینی در عملکرد تنفسی می شود ممکن است توسط بیمه پوشش داده شود.

به نقل از دکتر حسین نژاد متخصص جراحی بینی به آدرس www.drhosseinnejad.com برخی از مراجعین در زمان مشاوره برای اطلاع از تکنیک های جراحی خواستار عمل بینی با لیزر هستند وبه غلط بر این باورند که جراحی زیبایی بینی با لیزر یک تکنیک جدید در عین حال هزینه کمتری خواهد داشت این در حالی است که هیچ جراحی زیبایی بینی با لیزر انجام نمی شود از لیزر فقط برای برش دادن پوست استفاده می شود. و امکان تغییر شکل دادن به بینی جهت انجام عمل را ندارد .جراحی زیبایی بینی به دو روش باز و روش بسته انجام می شود .همچنین دکتر حسین نژاد این نکته را نیز متذکر شدن که در تکنیک های جدید به جای استفاده از تامپون که در گذشته استفاد می شده از ایروی (air way ) همان استنت استفاده میشود .

استفاده از این استنت داخل بینی به جای تامپون ، به دلیل وجود کانال باز هوایی که برای تنفس تعبیه شده است علاوه بر مزیت امکان تنفس خارج کردن آن نیز از بینی به انداره تامپون (مش یا فیتیله ) دردناک نیست. بعد از اتمام عمل بینی ، از دیگر مانند گذشته از گچ استفاده نمی شود بلکه از اسپلینت بینی استفاده می شود .جنس آن که همان آتل بینی پلاستیکی است استفاده می شود که از بینی شما محافظت میکند و به شکل گیری استخوان و غضروف کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *