فرشته نجات پرسپولیس از روی نیمکت آمد/ کریمی هم به برانکو باخت | وب سایت بنیتو

فرشته نجات پرسپولیس از روی نیمکت آمد/ کریمی هم به برانکو باخت

فرشته نجات پرسپولیس از روی نیمکت آمد/ کریمی هم به برانکو باخت

تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از تعقیب‌کنندگان پدیده در صدر جدول بود از تساوی این تیم نهایت استفاده را برد و با پیروزی در دقایق آخر برابر سپیدرود به یک قدمی صدر رسید.
روز سوم از هفته هفتم هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر شامگاه امروز یکشنبه با دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپیدرود در ورزشگاه آزادی پیگیری شد که این دیدار با برتری یک بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. آدام همتی در دقیقه ۹۰ برای پرسپولیس گل زد.
سرخپوشان پرسپولیس که باید روز ۵ مهرماه دربی تهران را برابر استقلال برگزار کنند، در این دیدار با ترکیبی نسبتا متفاوت به میدان رفتند. برانکو برای این بازی حسین ماهینی را به علت مصدومیت جزیی روی نیمکت قرار داده بود و کمال کامیابی نیا نیز که در خطر محرومیت از دیدار برابر استقلال بود، روی نیمکت نشست.
با این حال شاگردان برانکو بازی را تهاجمی شروع کردند و حملاتی را روی دروازه حریف پی ریزی کردند. در دقیقه ۲۰ یکی از این حملات تا نزدیکی باز کردن دروازه سپیدرود پیش رفت اما ضربه پشت پای منشا از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.
در دقیقه ۳۱ سرخپوشان یک فرصت دیگر برای باز کردن دروازه حریف شمالی خود داشتند اما شوت عالیشاه در شلوغی محوطه جریمه به مدافعان حریف برخورد و به داخل زمین برگشت.
در دقایق پایانی هم سرخپوشان به حملات خود ادامه دادند اما این حملات تا پشت محوطه جریمه شکل تاثیرگذاری داشت اما درون محوطه منجر به خلق موقعیت خطرناک نشد تا در نهایت نیمه اول این بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.
سرخپوشان در نیمه دوم حملات بیشتری داشتند و صاحب موقعیت های زیادی هم شدند که در چند موقعیت نتوانستند از این فرصت ها برای رسیدن به گل بهره ببرند. در دقیقه ۷۷ این دیدار پاس عرضی علیپور در دهانه دروازه به منشا نرسید تا یک فرصت مطلوب گلزنی از دست برود.
در دقایق پایانی برانکو دست به تعویض زد و آدام همتی به جای عالیشاه وارد زمین شد تا شاید سرخپوشان بتوانند به گل برتری دست پیدا کنند. شاگردان برانکو این دقایق را در حالی سپری کردند که می دانستند پدیده برابر تراکتورسازی به تساوی رسیده و شانس زیادی دارند تا فاصله را به حداقل برسانند.
در دقیقه ۸۳ علیپور یک فرصت ایده آل دیگر برای گلزنی داشت که چرخش او درون محوطه جریمه و ضربه ای که به سمت دروازه زد را ملکی گلر سپیدرود با پا برگرداند تا سرخ ها همچنان در حسرت رسیدن به گل بمانند.
در دقیقه ۹۰ پرسپولیس که فشار حمله اش روی دروازه حریف را زیاد کرده بود در یک رفت و برگشت توسط آدام همتی به گل برتری رسید. این گل روی شوت زیبا و دیدنی همتی به ثمر رسید تا سرخپوشان در شروع وقت های اضافه به گل سه امتیازی و ارزشمند دست پیدا کنند.
اختصاصی/بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *