نوشیدنی طبیعی که می تواند کلیه هایتان را تمیز و پاکسازی کند | وب سایت بنیتو

نوشیدنی طبیعی که می تواند کلیه هایتان را تمیز و پاکسازی کند

هنگامی که شما دچار سرماخوردگی و آنفولانزا میشوید چه کارهایی را انجام میدهید؟ – ما فورا به دکتر خود مراجعه می کنیم تا از گسترش بیماری در سرتاسر بدن جلوگیری کنیم. خوب، اکثر ما به علائم بیماری اهمیت می دهیم ولی هیچ وقت به عمق موضوع و علت واقعی آن اهمیت نمی دهیم و اگر از سلامتی خود مراقبت کنیم به هیچ مریضی دچار نخواهیم شد. بدن انسان متشکل شده است از استخوان ها ، عضلات ، بافت ها و مهم تر از آن ها ارگان های حیاتی بدن هستند ؛ ارگان های حیاتی مانند:قلب ، کبد، ریه، کلیه و… نقش بسیار مهمی را در عملکرد بدن شما دارد اگر ارگان های حیاتی شما مشکل داشته باشند، دچار بیماری های کشنده ای خواهید شد.بنابر این به شدت از سلامت ارگان های حیاتی خود مراقبت کرده و اطمینان کافی را کسب کنید اکنون شما را با یک نوشیدنی خانگی که کلیه های شما را تمیز میکند آشنا می کنیم.

پاکسازی کلیه

نوشیدنی برای پاکسازی و تمیز کردن کلیه

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی خانگی برای پاکسازی کلیه

سرکه سیب ۳ قاشق سوپ خوری
آب زغال اخته ۳ قاشق سوپ خوری
آب نصف فنجان
هنگامی که شما از این نوشیدنی طبیعی و خانگی استفاده کنید باعث بهتر کار کردن کلیه های تان می شود. علاوه بر این، برای اینکه این نوشیدنی بر روی کلیه هایتان تاثیر بسزایی بگذارد توصیه می شود که ۲ لیتر آب در روز مصرف کنید و یک رژیم سالم بدون استفاده از نمک داشته باشید.

سرکه سیب سرشار از ژلاتین گیاهی و ویتامین C می باشد که باعث بیرون کردن زباله های انباشته شده در کلیه هایتان می شود.

آب ذغال اخته سرشار از آنتی اکسیدان ها می باشد و از عفونت مجاری ادراری جلوگیری می کند.

نوشیدنی برای پاکسازی کلیه

مواد لازم نوشیدنی خانگی برای پاکسازی کلیه

طرز تهیه نوشیدنی طبیعی برای پاکسازی کلیه ها:

سرکه سیب ، آب زغال اخته و نصف فنجان آب گرم را داخل یک مخلوط کن بریزید و یا آنها را در یک ظرف به هم بزنید و اکنون نوشیدنی شما آماده میباشد و می توانید هر شب بعد از شام آن را مصرف کنید.