وزیر صنعت استعفا داد؟ | وب سایت بنیتو

وزیر صنعت استعفا داد؟

وزیر صنعت استعفا داد؟

برخی رسانه‌ها از استعفای وزیر صنعت خبر دادند اما یک مقاوم مسئول استعفا را مربوط به امروز ندانست و عنوان کرد این موضوع در گذشته مطرح شده است. خبرگزاری دولت نیز نوشت: استعفای شریعتمداری وزیر صنعت، که برخی خبرگزاری ها از آن خبر داده بودند، تکذیب شد.

به گزارش خانه ملت؛ ساعتی قبل الیاس حضرتی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، از استعفای شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی رییس جمهور خبر داد. براساس گزارش تسنیم از کمیسیون صنایع و معادن مجلس استعفای شریعتمداری امروز تقدیم دولت شده است. ایلنا نیز از احتمال معرفی شریعتمداری به عنوان به عنوان وزیر کار خبر داده است. با این حال یک مقام مسئول در وزارت صنعت، معدن و تجارت در گفتگو با مهر گفت: این استعفا جدید نیست و قرار بر این است که اصلاحیه لازم منتشر شود. وی افزود: فعلا موضوع خداحافظی وزیر صنعت در قالب استعفا مطرح نیست؛ مگر اینکه تصمیم دیگری گرفته شود. در همین راستا ساعتی پس اعلام این خبر، روابط عمومی وزارت صمت با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد اخبار منتشر شده مبنی بر استعفاء محمد شریعتمداری وزیر صنعت از اساس صحت ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، در این اطلاعیه آمده است مرجع اطلاع رسانی اخبار رسمی در حوزه دولت مشخص است و اینکه رسانه‌های وابسته به قوای دیگر در این شرایط برای دولت مسئله جدید ایجاد کنند مورد انتظار نیست و‌امیدواریم بجای ایجاد شائبه و افزایش مشکلات، با همیاری و همکاری بین قوا و مسئولین تمرکز بر رفع مشکلات مردم قرار گیرد.
/بنیتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *