یک استقلالی جواب پرسپولیسی‌ها را داد | وب سایت بنیتو

یک استقلالی جواب پرسپولیسی‌ها را داد

جواب یک استقلالی به پرسپولیسی ها مربی سابق استقلال به دفاع از سرمربی تیم ملی بابت بازیکنان دعوت شده به تیم ملی کرد. محمد خرمگاه که در لیگ شانزدهم و هفدهم به عنوان مربی در تیم ملی حضور داشت، در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان صحبت های جذابی در مورد لیست تیم ملی انجام داد که در ادامه آن را می خوانید: کی روش اعتبارش را زیر سوال نمی برد او درباره اعتراض پرسپولیسی ها به دعوت شدن تنها یک بازیکن از این تیم گفت: این نظر سرم

جواب یک استقلالی به پرسپولیسی ها
مربی سابق استقلال به دفاع از سرمربی تیم ملی بابت بازیکنان دعوت شده به تیم ملی کرد.

محمد خرمگاه که در لیگ شانزدهم و هفدهم به عنوان مربی در تیم ملی حضور داشت، در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان صحبت های جذابی در مورد لیست تیم ملی انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:
کی روش اعتبارش را زیر سوال نمی برد
او درباره اعتراض پرسپولیسی ها به دعوت شدن تنها یک بازیکن از این تیم گفت: این نظر سرمربی است و او به هیچ وجه نمی آید اعتبارش را زیر سوال ببرد. ما هم نمی توانیم به تیم ملی نگاهی رنگی داشته باشیم. کارلوس کی روش مربی حرفه ای است و نمی خواهد با دعوت کردن یا نکردن بازیکن وجهه کاری خود را به خطر اندازد.
خرمگاه ادامه داد: من درباره منتقدان فهرست تیم ملی و اظهاراتی که در فضای مجازی مطرح می شود صحبت نمی کنم اما باید به این فهرست ملی نگاه کرد. اینکه برخی بازیکنان به دلیل حضورشان در پرسپولیس به تیم ملی دعوت نشده اند حرف درستی نیست چراکه بیرانوند از پرسپولیس در تیم ملی حضور دارد و در گذشته هم بازیکنانی مانند محمد انصاری، سید جلال حسینی، کمال کامیابی نیا و وحید امیری با وجود پرسپولیسی بودن در تیم ملی حضور داشته اند؛ این امر اثبات می کند کی روش هیچ مشکلی با پرسپولیس ندارد. او اگر با من یا هر فرد دیگری مشکل داشته باشد آبروی خودش را حفظ می کند و چنین اقدام هایی انجام نمی دهد. تاکنون چنین چیزی از کی روش ندیده ام و غیرمنطقی است اینگونه فکر کنیم که سرمربی تیم ملی منافع کاری خود را فدای مسائل شخصی بکند.
باید به سردار کمک کنیم
مربی سابق استقلال تهران درباره قرارگرفتن نام سردار آزمون در فهرست مدعوین به اردوی تیم ملی گفت: باید دید کی روش چه مسائلی را درنظر می گیرد. شک نکنید او همه چیز را در نظر دارد. همه می دانیم پس از جام جهانی چه اتفاقی برای سردار آزمون رخ داد و او به دلیل منفعت طلبی از تیم ملی خداحافظی نکرد. طبیعی است جوانی مانند آزمون در آن لحظه به دلیل فشاری که رویش وجود دارد تصمیم بگیرد از تیم ملی خداحافظی کند که به اعتقاد من سردار تصمیم اشتباهی گرفت. این جوان با یک بازیکن ۳۵ ساله تفاوت دارد که تصمیمی بگیرد و بعدها از آن پشیمان شود. باید به سردار کمک کنیم به تیم ملی بازگردد اما درصورت تکرار اشتباهش آن وقت درباره او تصمیم بگیریم و دیگر به تیم ملی دعوتش نکنیم.
سهرابیان و حسینی می توانند ستاره شوند
خرمگاه درباره بازیکنان دعوت شده از استقلال به تیم ملی بیان کرد: آرمین سهرابیان و سید حسین حسینی بازیکنان آینده داری هستند که در صورت تداوم روند رو به رشدشان می توانند روزهای خوبی در تیم ملی داشته باشند. سابقه کاری کی روش هم نشان می دهد او برای ساختن آینده تیم ملی دنبال جوان های باانگیزه است. در طول این هفت سال شاهد بودیم کی روش جوان هایی مانند مرتضی پورعلی گنجی، مجید حسینی، سعید عزت اللهی را در شرایط مختلف که هیچ مربی ای جرئت استفاده از آنها را نداشت به تیم ملی آورد و این نفرات اکنون از ستاره هایمان هستند. نگرش کی روش اینست که آینده تیم ملی را بسازد و میراث ماندگاری از خودش در فوتبال ایران به جا بگذارد.
تیم ملی از لحاظ تاکتیک پذیری به بلوغ رسیده است
کارشناس فوتبال ایران درباره شانس تیم ملی فوتبال برای قهرمانی در جام ملتهای آسیا اظهار داشت: بازیکنان مستعدی در اردوی تیم ملی حضور دارند و ما پتانسیل قهرمانی در جام ملتهای آسیا را داریم. پیش از حضور کی روش تیم ما به کارهای تکنیکی و توانایی بازیکنانش اتکا داشت اما اکنون تاکتیک پذیری خوبی در تیم ملی دیده می شود.با وجود انتقادهایی که نسبت به سبک دفاعی کی روش وجود دارد. باید از بین نتیجه و فوتبال زیبا یکی را انتخاب کنیم. فوتبال ایران در حال حاضر از لحاظ پیاده کردن تاکتیک به بلوغ رسیده است درحالی که سال ها فوتبال ایران را با توانایی تکنیکی بازیکنانش می شناختند. اطمینان دارم با تدابیر کی روش پله پله از کارهای دفاعی به کارهای هجومی هم می رسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *