اخبار

پایان اردوی تیم ملی آبهای آرام ایران در جزیره قشم

به گزارش خبرگزاری فارس، اردوی آماده سازی تیم ملی آبهای آرام مردان ایران که با حمایت های منطقه آزاد قشم در این جزیره برگزار شد به پایان رسید و ملی پوشان به کار خود در این مرحله از تمرین پایان دادند.

۸ قایقران در بخش کایاک و کانو و ۲ ورزشکار پاراکانو قایقرانان حاضر در این اردو بودند که زیر نظر ایرج اقلیمی مربی تیم ملی آبهای آرام تمرینات خود را انجام دادند.

پیمان قویدل و علی آقامیرزایی از گیلان، احمدرضا طالبیان از اصفهان، امید احمدی از زنجان، امین بوداغی از مازندران و پوریا شریفی از تهران در بخش کایاک، عادل مجللی از گلستان و علی اجاقی از کرمانشاه در بخش کانوکانادایی و اسلام جاهدی از هرمزگان و مسعود قیصری از تهران در بخش پاراکانو ترکیب تیم ملی آبهای آرام در این اردو را تشکیل دادند.

با به پایان رسیدن این اردو ملی پوشان برای حضور در تست نهایی انتخابی تیم ملی آماده می شوند. با هماهنگی های فدراسیون و کادرفنی قرار است ۶ اسفند این تست برای انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات انتخابی المپیک برگزار شود و پس از آن نفرات انتخاب شده در دریاچه آزادی تمریناتشان را آغاز می کنند و تا زمان اعزام به رقابت ها در اردو حضور خواهند داشت.

انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن