اخبار

بدمینتون فجرکاپ| فینالیستهای انفرادی و دوبل مردان مشخص شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدارهای نیمه نهایی انفرادی بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجرکاپ ایران بعدازظهر امروز پنج شنبه در سالن دستغیب شهرستان شیراز برگزار شد  و بازیکنان بلژیک و کانادا با پیروز برابر حریفان خود به دیدار فینال راه یافتند.

در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی انفرادی، شنگ از کانادا به مصاف واربر از اتریش رفت و این مسابقه در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود بدمینتون باز کانادا پایان یافت تا وی به فینال انفرادی مردان راه پیدا کند.
دومین دیدار نیمه نهایی انفرادی بین موریس از بلژیک با شیراک سن از هند برگزار شد و این بازی نیز در پایان با نتیجه ۲ بر یک به سود واربر از بلژیک خاتمه یافت تا وی دیگر فینالیست انفرادی لقب بگیرد.
بدین ترتیب شیراک سن از هند و واربر از اتریش به مقام سوم مشترک دست یافتند.
دیدار فینال این رقابتها بعدازظهر فردا جمعه برگزار می شود.
 
*تیم های دوبل جباری و اسکندری به همراه شهبازی ها به فینال راه یافتند
دیدار مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون فجرکاپ ایران در قسمت مردان امشب برگزار شد و تیم های دو نفرهب امیر جباری و سروش اسکندری به همراه رضا شهبازی پ مهرام شهبای با پیروزی برابر حریفان خود به دیدار فینال راه یافتند.
در نخستین دیدار نیمه نهایی، رضا شبهازی و مهران شهبازی به مصاف صالح سنگ تراش و محمد میرشکاری رفتند که این دیدار در پایان با نتیجه ۲ بر صفر به سود شهبازیها پایان یافت و راهی دیدار فینال شدند.
دومین دیدار نیمه نهایی بین تیم دوبل سروش اسکندری و امیر جباری و تیم دوبل امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند برگزار شد که این دیدار نیز با نتیجه ۲ بر صفر به سود جباری و اسکندری خاتمه یافت و انان دیگر فینالست های این رقابتها شدند.
بدین ترتیب تیم دونفره صالح سنگ تراش و محمدمهدی میرشکاری به همراه تیم دونفره امیرحسین نورعلیان و محمد پایروند به مقام سوم مشترک این رقابتها دست یافتند.
فینال انفرادی و دوبل این رقابتها فردا برگزار می شود.
انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن