اخبار

چهار خطه شدن مسیر نیر – سراب اجرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو در جمع مردم شهرستان نیر در مسجد جامع این شهرستان، انتخابات در کشور را مسیر مشارکت مردم در انتخاب مدیران برای اداره کشور دانست و اظهار کرد: از ابتدای انقلاب مردم با حضور و مشارکت خود دست استکبار را از کشور قطع کرده‌اند.

وی با مقایسه وضعیت قبل و بعد از انقلاب در حوزه تولید و واردات کالاهای مورد نیاز کشور افزود: در حال حاضر ۹۰ درصد نیازمندی‌های کشور در داخل کشور تولید می‌شود.

استاندار اردبیل بیان کرد: در حال حاضر کشور ما در زمینه تربیت نیروهای متخصص و پزشکان نیز پیشرو بوده و هیچ نیازی به پزشکان خارجی نداریم.

بهنام جو اجرای واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک تخصصی آب نیر، اجرای واحدهای تولیدی و صنعتی در ناحیه صنعتی این شهرستان و جذب اعتبار برای چهار خطه کردن مسیر نیر – سراب را از جمله اقدامات انجام گرفته در این شهرستان ذکر کرد.

وی گفت: تلاش می کنیم با رفع مشکلات حوزه گردشگری شهرستان نیر، این بخش نیز همگام با صنعت و کشاورزی این شهرستان رونق گیرد.

استاندار اردبیل بیان کرد: در سفر رئیس جمهوری جاده نیر – سراب جزو پروژه‌های سفر برای چهار خطه شدن تصویب شده که با جذب این اعتبار چهار خطه شدن این مسیر اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به در حال اجرا بودن واحدهای تولیدی در شهرک تخصصی آب نیر تکمیل این واحدها را انقلابی در حوزه اقتصاد و تولید نیر عنوان کرد.

بهنام‌جو با بیان اینکه ارتباط مستمر با سرمایه‌گذاران برای حل مشکلات آنان انجام می‌شود و پیگیری مسائل مردم از مهم‌ترین وظایف مدیریتی است.

گفتنی است؛ ۲۶ طرح تولیدی و صنعتی با ۴۸ میلیارد تومان اعتبار در شهرستان نیر به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن