اخبار

تحقق تمدن اسلامی، با خروج آمریکا و محو اسرائیل امکان‌پذیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از رودهن، سردار محمدرضا نقدی معاون هماهنگی سپاه پاسداران، عصر امروز به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در بین اساتید و بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، ضمن ادای احترام و قرائت فاتحه بر مزار مطهر شهید گمنام آرمیده در این واحد دانشگاهی و تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: دشمنان به خصوص استکبار جهانی ۴۱ سال در حال تلاش برای شکست دادن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی ادامه داد: در شرایطی به چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی پا می گذاریم، موفق شدیم تمام اصول و ارکان این انقلاب بر همان پایه های اولیه صادقانه خود استوار باشد.

نقدی بیان کرد: ما در هیچ جایی چنین انقلابی نداشتیم و نخواهیم داشت که تمام خصوصیت را از لحاظ ارزش ها، اصالت ها، اصول و ارکان داشته باشد.

معاون هماهنگی سپاه پاسداران با بیان این که تمام انقلاب ها با سرعت منحرف شدند و مسیر دیگری را پی گرفتند، اضافه کرد: تمام انقلاب ها اصول خود را زیر پا گذاشتند و دوام آن جمع می نداشتند و به جزء انقلاب اسلامی ایران، تدامی در انقلاب ها مشاهده نشد.

نقدی تصریح کرد: این انقلاب در حالی چهل و دومین سالش می رسد، که یک لحظه از ارزش های خودش عقب نشینی نکرده و امروز در دوران زعامت مقام معظم رهبری هستیم که تمامی مواضع بنیانگذار این انقلاب را با همه مختصات آن ادامه خواهد داد.

وی افزود وجود این همه توطئه و این همه دشمنی ها، انقلاب اسلامی به چهل و دومین طلوع فجر این انقلاب نزدیک شده و در تمام مؤلفه های قدرت این کشور همیشه رو به بالا حرکت کرده است.

معاون هماهنگی سپاه پاسداران عنوان کرد: امروزه قوی ترین ارتش منطقه را داریم و قوی ترین نیروی مسلح و یکی از قوی ترین ارتش های جهان را در اختیار داریم در حالی که در گذشته چنین چیزی نبوده و به کشورهای دیگر متکی بودیم.

وی ادامه داد: آمریکا یک کشور ورشکسته است و امروز نه تنها آبروی خودش را می برد بلکه برای تولید فولاد و آلومینیوم تمام قراردادهای اقتصادی خودش را زیر پا گذاشت.

معاون هماهنگی سپاه پاسداران گفت: ما راه درست را انتخاب کردیم و پیروزی از آن ملت ما است و اگر می خواهیم گام دوم را محکم برداریم باید مشکلات را در حوزه داخلی و خارجی حل کنیم.

نقدی به موضوع انتخابات اشاره و اظهار کرد: انتخاب و اداره کشور به دست خود ما سپرده شده و اختیار داریم اداره کشور را به دست چه کسی بدهیم و نباید اجازه دهیم تا راه دموکراسی غربی را پیش بگیریم.

‌وی افزود: روندی را باید پیش بگیریم تا مردم سالاری دینی به معنای واقعی اتفاق بیافتد و برای درست کردن تمدن اسلامی راهی جز بیرون کردن آمریکا ازمنطقه و محو شدن اسرائیل نیست.

معاون هماهنگی سپاه پاسداران تصریح کرد: نباید افرادی را انتخاب کرد با فریب وجنگ روانی در شب انتخابات پیروز میدان شوند ومعیارهای که مقام معظم رهبری در بیانات اخیرشان فرمودند باید مدنظر داشته باشیم که برای انتخاب نمایندگان شجاع، دلیر وسالم انتخاب کنیم نه افراد ترسو که مقابل استکبار و نظام سلطه بترسند.  

بنا بر این گزارش، امام جمعه، فرمانده حوزه مقاومت بسیج سپاه، اعضای شورای اسلامی شهر و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی رودهن، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه و فرمانده بسیج ادارات شهرستان دماوند و دیگر مسوولان در این نشست حضور داشتند.

انتهای پیام/۶۷۰۲۹/پ/ث۴۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن