اخبار

جدال بین قومیتها نقشه دشمن در آستانه انتخابات است

به گزارش خبرگزاری فارس از داراب، حجت‌الاسلام رضا صادقی امروز در آیین سیاسی-عبادی نماز جمعه داراب اظهار داشت: همه کاندیداهای انتخابات محترم هستند و کسی حق ندارد به هیچ یک از آنها توهین و بی‌حرمتی کند.

وی ادامه داد: اگر چه با توجه به ملاکهای مورد نظر، شایسته است کاندیدای اصلح انتخاب شود اما در عرصه رقابت انتخابات، همه کاندیداهایی که مورد تایید شورای نگهبان هستند، باید از کرامت و احترام یکسان برخوردار باشند.

امام جمعه داراب تصریح کرد: یکی از نیرنگهای دشمنان در آستانه انتخابات ایجاد جدال بین قومیتها یا اهالی شهر و روستاها همچنین ایجاد شبهه تقلب در میان مردم است.

صادقی بابیان اینکه این شبهات هیچ  جایگاهی در نظام جمهوری اسلامی ندارد و دروغی بیش نیست، افزود: در عرصه انتخابات نظارتها دقیق و قاطع است و در روند برگزاری انتخابات که هیات اجرایی، هیات نظارت، نیروی انتظامی و نماینده کاندیداها حضور دارند، امکان کوچکترین تقلبی وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) در معرفی ملاکهای داوطلبین انتخابات ما را به شهید مدرس ارجاع می‌دهد و به عموم مردم توصیه می‌کند که در انتخاب اصلح به افرادی با ویژگیهای شهید مدرس توجه کنند.  

صادقی با اشاره به اینکه هیچ عامل ارعاب، تهدید یا تطمیع در شهید مدرس اثر نداشت، گفت: توجه به ابعاد سیاسی، اجتماعی و اعتقادی شهید مدرس، رویکرد استکبارستیزی، اخلاص، توجه به محرومیت‌زدایی و مانوس بودن با ارکان دین از ویژگیهای اصلی شهید مدرس بود که باید در عرصه انتخابات مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/۹۸۳۱۱۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن