اخبار

حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات مجلس، خط بطلان بر رویای دشمنان

به گزارش خبرگزاری فارس از ابرکوه، حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر اقتدار ملی است و به لطف خدا عملاً زنده و پویا بودن این انقلاب را بار دیگر به رخ جهانیان خواهد کشید.

امام‌جمعه ابرکوه اذعان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ عملی و دندان‌شکن به دسیسه‌های شوم شیطان بزرگ و هم‌پیمانان منحوسش است که طی آن ملت ایران نهیب و فریاد قهر آسای خود را همچون پتکی بر سر آمریکا خواهد کوبید و ناقوس مرگ آمریکا را به صدا در خواهد آورد.

آینده متعلق به ملت بصیر ایران است

حجت‌الاسلام حسینی افزود: مردم وفادار و انقلابی ابرکوه نیز به لطف خدا نشان خواهند داد که آینده متعلق به ملت آگاه و بصیر ایران است. از مردم دعوت می‌کنم تا در این مراسم که از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه از میدان امام حسین (ع) آغاز و تا استادیوم شهید پور اکبری ادامه خواهد یافت حضور یابند.

حسینی با بیان اینکه دهه فجر فرصتی برای آشنا کردن نسل جوان با شرایط دوران قبل از انقلاب است، تصریح کرد: جوانان باید شرایط دوران سیاه حاکمیت طاغوت را مرور کنند تا بدانند از ما ملتی دل‌مرده، ناامید و تابع طاغوت ساخته بودند تا کسی جرئت مخالفت با شاه را در سایه حکومت پلیسی ساواک نداشته باشد.

وی ابراز کرد: روحیه ترس و یأس را بر جامعه حاکم کرده بودند تا همه باور کنند که مبارزه و مقابله با طاغوت امکان‌پذیر نیست. حکایت قدر قدرت و قوی شوکت بودن نظام شاهانه، عرصه ادبیات، شعر، سرود، ترانه، افسانه، ضرب‌المثل و همه مظاهر فرهنگی جامعه را تحت سیطره خود قرار داده بود.

کلام شعور بخش امام راحل آزادیخواهان را در برابر طاغوت مقاوم کرد

خطیب جمعه ابرکوه گفت: تنها کلام آتشین، شعور بخش و شورآفرین و پیام و قیام امام راحل بود که توانست آتش انقلاب را در دل‌ها شعله‌ور سازد و آرزومندان و آزادیخواهان و حق‌طلبان را جرئت و شجاعت بخشد تا در برابر دژخیمان طاغوت قرار دهد.

حسینی به تظاهرات مردم در شهرهای مختلف اشاره کرد و افزود: حضور مردم شاه را با چاکران چکمه‌پوش و چاپلوسش که به چریدن و چاپیدن مشغول بودند، از این کشور فراری داد و متعاقب آن امام آمد، صحیفه صبح پیروزی را گشود و بنای مردم‌سالاری دینی را پایه‌ریزی نمود.

حضور حداقلی در انتخابات از آرزوهای دشمن است

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه با اشاره به در پیش بودن انتخابات، عنوان کرد: مهم‌ترین آرزو و هدف دشمن مشارکت حداقلی مردم در انتخابات است. لذا ملت ما باید شگردها و ترفندهای دشمن برای تحقق آرزوی شیطانی‌اش را در آسیب‌رسانی به این انتخابات بداند و در جهت ناکامی بدخواهان گام مهم و سرنوشت‌ساز را در دوم اسفند بردارند.

وی در رابطه با اهمیت انتخابات ضمن اشاره به سخن رهبر که فرمودند انتخابات اساسی‌ترین مسئله کشور است ادامه داد: اهمیت موضوع ازآن‌جهت است که انتخابات پیش رو، اولین انتخابات در گام دوم و در چله دوم انقلاب و به نوعی رزمایش مشارکت سیاسی انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

رئیس مجموع بسیج شهرستان اظهار کرد: دشمن خبیث با فشار حداکثری و جنگ ترکیبی، خصوصاً طی یک سال و نیم گذشته سعی کرد بین مردم و نظام فاصله اندازد و لذا چشم امید به دوم اسفند بسته تا شاهد کاهش حضور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی باشد.

انتخابات یازدهم مجلس سنگ بنای مجالس در ادوار آینده

حسینی تأکید کرد: انتخابات یازدهم مجلس در حکم سنگ بنای مجالس در ادوار آینده و خشت اول قوه مقننه در گام دوم انقلاب است. لذا اول شرکت حداکثری در انتخابات و سپس فردی که به عنوان نماینده انتخاب می‌کنیم حائز اهمیت است که فردی مؤمن، انقلابی، شجاع، دارای روحیه جهادی، کارآمد و طرفدار عدالت باشد.

امام‌جمعه ابرکوه تصریح کرد: نمی‌توان از دشمن نسبت به دلسرد کردن مردم برای شرکت در انتخابات گلایه کرد؛ اما از دوستی که حرف دشمن را می‌زند و انتخابات را انتصابات و مهندسی شده می‌داند و شورای نگهبان را تضعیف می‌کند، در شگفت هستیم.

شهادت حاج قاسم خط بطلان بر تمام دسیسه‌های دشمنان

وی همچنین به پیش رو بودن چهلمین روز شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: شهادت حاج قاسم خط بطلان بر تمام دسیسه‌های دشمن کشید و جهان اسلام خصوصاً مردم جهادی و رزمنده و مسلمان عراق و یمن را منسجم کرد.

حسینی اضافه کرد: شهادت سپهبد سلیمانی یمن را در حقیقت ذخیره بزرگ جبهه مقاومت کرد تا در عملیات پیروزمندانه بنیان مرصوص به مثابه عملیات بیت‌المقدس و با نام نصرمن الله، به فتح المبین دست یافته و سیلی محکمی بر صورت وهابیون تکفیری سعودی بزند و زمینه پیروز نهایی را برای مردم سوریه در عملیات آزادسازی ادلب، رقم بزند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه طرح معامله قرن را ناکام دانست و بیان کرد: معامله قرن ترامپ، چشم‌انداز صلح ذلت‌بار برای فلسطین و سند گویای عاقبت شوم سازش است که متضمن حاکمیت فوری رژیم غاصب صهیونیستی بر تمام فلسطین و ۳۰ درصد از کرانه غربی و دره اردن را دارد و در نهایت بیت‌المقدس پایتخت بلامنازع این رژیم منحوس است.

انتهای پیام/۹۰۰۲۷

 

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن