اخبار

در سایه تربیت مادران میهن، هیچگاه نگران نیستیم

شاپور احمدی فرمانده نیروی مقاومت بسیج آبادان عصر امروز در اولین همایش «مادر مردها» که به منظور تجلیل از مادران شهدای آبادان و خرمشهر برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مادران ایران اسلامی فرزندانی را تربیت می‌کنند که گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستند.

وی گفت: اگر کسی نمی‌تواند امروز گوشه‌ چشم بد به کشور ما داشته باشد، حاصل تربیت مادران و شیرزنان این  مرز و بوم است و نمونه بارز آن مادران شهدای عزیز دفاع مقدس است.

فرمانده نیروی مقاومت بسیج آبادان گفت: مادران فرزندانی را تربیت کنند که خود را برای حفظ استقلال و تمامیت ارضی مملکت و برای حفظ اسلام فدا می‌کنند.

 احمدی بیان کرد: اگر توانستیم سبک ایرانی اسلامی را به صورت صد درصد ترویج کنیم به‌طور قطع در تمامی زمینه‌های زندگی دچار مشکل نخواهیم شد. 

وی گفت: در این دنیا که متأسفانه استکبار و دشمنان داخلی و خارجی چشم به امنیت این سرزمین دوخته‌اند در سایه این سبک زندگی و در سایه تربیت فرزندانی در دامان چنین مادرانی ما هیچگاه دچار نگرانی نمی‌شویم چرا که جوانان و نوجوانان ما تربیت‌شان را در دامان همین مادران به دست آورده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در پایان گفت: امروز از جنوب غرب ایران، از آبادان و خرمشهر دوباره این خبر به دنیا مخابره می‌شود که مادران ایران اسلامی در حال تربیت شیرمردانی هستند برای دفاع از این مرز و بوم و اسلام و ولایت تربیت شدند.

انتهای پیام/۷۲۰۵۸

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن