اخبار

مسابقات دوگانه داخل سالن قهرمانی کشور/ آذربایجان‌شرقی سوم شد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز؛ نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور و جایزه بزرگ دوگانه داخل سالن همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به میزبانی تبریز در سالن شهید علی آبادی برگزار شد.

رنجکش رئیس هیات تری اتلون استان گفت: این دوره از مسابقات ‌در رده سنی بالای ۱۶ سال با شرکت بیش از ۶۰ ورزشکار از ۱۰ استان کشور در بخش مقدماتی به صورت سوپر اسپرینت‌(۲۰۰۰ متر دو در پیست داخل سالن، ۵۰۰۰ متر رکابزنی بر روی ترینر و مجددا ۱۰۰۰ متر دو) برگزار شد و ورزشکاران در گروه‌های ۶ نفره با هم به رقابت پرداختند تا ۸ ورزشکار برتر این مرحله راهی فینال شوند.

رنجکش افزود: در بخش فینال‌ ۸ فینالیست این مسابقات در مسافت اسپرینت شامل ۵۰۰۰ متر دو در پیست داخل سالن، ۲۰۰۰۰ متر رکابزنی روی دوچرخه نصب شده بر ترینر و ۲۶۰۰ متر دو به طور همزمان با هم به رقابت پرداختند و در پایان، سیدمحمد حسینی از گلستان به مقام قهرمانی دست یافت و علیرضا صالحی‌فر از اصفهان و محمود مرادی از زنجان به ترتیب بر سکوهای دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش تیمی این مسابقات نیز استان‌های اصفهان، زنجان و آذربایجان شرقی به ترتیب اول تا سوم شدند.

در بخش جایزه بزرگ این دوره از رقابت ها ۳۰ ورزشکار شرکت داشتند که در این بخش نیز سید محمد حسینی از گلستان علاوه بر کسب نشان طلا و قهرمانی مسابقات، جایزه نقدی این مسابقات را هم از آن خود کرد. پس از وی صابر چرخی از آذربایجان‌شرقی و پویا احمدی از آذربایجان‌غربی دوم و سوم شدند.

این مسابقات با حمایت شهرداری تبریز، شرکت سیلوان و شیرین وطن برگزار شد.

انتهای پیام/۶۰۰۱۷

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن