اخبار

معامله قرن نتیجه شکست آمریکا در منطقه است

به گزارش خبرگزاری فارس از نجف‌آباد، حجت‌الاسلام حیدرعلی ایوبی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نجف‌آباد ابراز داشت: ببینیم برای آینده چه می‌سازیم، آینده هم دنیا و هم آخرت است، هر کاری که امروز می‌کنیم نتیجه‌اش را خواهیم دید، وجودمان را به هر نحوی که شکل دادیم در آن دنیا هم با همین وجود سنجیده می‌شویم.

امام‌ جمعه موقت نجف‌آباد عنوان کرد: در ایام شکوهمند و ارزشمند انقلاب اسلامی هستیم، انقلاب ملت ما از نوع بعثت انبیا و دست‌پرورده شخصی بود که تمام اهدافش اسلام و قرآن بود، او ذره‌ای به فکر منافع شخصی نبود. 

ایوبی در ادامه ابراز کرد: اجرای عدالت قرآنی و اسلامی و حاکمیت دینی در جامعه از اهداف انقلاب ما بوده و هست، همه تلاش می‌کنیم که به آن‌ها برسیم، این‌که جامعه دینی ما در عرصه‌های علمی پیشرفت کند از دیگر اهداف انقلاب اسلامی است. 

وی گفت: درست است که در جامعه ناهنجاری‌هایی وجود دارد و همه از آن رنج می‌برند اما در مقابل انقلاب توانسته اقدامات صحیحی را در جهت اصلاح ناهنجاری‌ها انجام دهد، اگر می‌خواهیم خون شهدا محقق شود باید تقوا داشته باشیم.

امام‌ جمعه موقت نجف‌آباد ابراز کرد: ملت ما با هر دیدگاه و تفکری یوم‌الله ۲۲ بهمن را تکریم می‌کند، حضور ۴۰ ساله مردم در راهپیمایی باعث قوت انقلاب اسلامی‌ شده است و امسال هم با حمایت و تقویت جبهه حق در این حضور الهی و ارزشمند شرکت خواهیم کرد.

ایوبی ادامه داد: در اربعین سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یوم‌الله ۲۲ بهمن باید حضور داشته باشیم، شهید قاسم سلیمانی تأثیرش بیشتر از سردار سلیمانی در زمان حضورش بود، با حضور خود به خون شهدا لبیک خواهیم گفت.

وی در ادامه گفت: شکست‌هایی که دشمنان در منطقه داشتند باعث این سروصداها و معامله قرن توسط آمریکا شده است که می‌خواهند برای خود هویتی پیدا کنند، یکی از ثمراتش این است که تمام گروه‌های فلسطینی متحد شدند برای مقابله با آمریکا و به‌ زودی همه نقشه‌های آنان در منطقه نقش بر آب خواهد شد.

امام‌ جمعه موقت نجف‌آباد در پایان عنوان کرد: با خروج انگلیس از اتحادیه اروپا شاهد فروپاشی اروپا هستیم، این مصداق وعده‌های الهی است که اتحاد مسلمین باعث ظهور منجی عالم خواهد شد.

انتهای پیام/۶۳۱۰۹/ح۲۰/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن