اخبار

همه باید در انتخابات شرکت کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از قرچک، حجت‌الاسلام والمسلمین حجت الله اسماعیلی ظهر جمعه در خطبه نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحول دلها بود و ادامه دار خواهد بود و به صاحب اصلی اش می رسد، در بیانیه گام دوم حضرت امام فرمودند که گام دوم خود سازی است اگر خود سازی نکنیم خسته می شویم باید اعتقاد داشته باشیم و ایثار کنیم، و بندگان خاص خود به کمال می رسند که نمونه اش حاج قاسم سلیمانی بود.

وی افزود: بزرگترین سرمایه حاج قاسم سلیمانی ایمان و اخلاص بود و توسط ایمان خود را به خدای بزرگ وصل کرده بود که ماندگار شد، مسوولان نیز باید ایمان و اخلاص حاج قاسم سلیمانی را داشته باشند تا به عزت برسند.

اسماعیلی تصریح کرد: در برابر دشمنان خدا مجهز باشید، نباید در مقابل دشمن ترسید بلکه در مقابل دشمن مجهز بود، منطق دین اسلام مجهز بودن در مقابل دشمن است اگر قوی باشید و در مقابل ظالم ایستادگی کردید بی شک دشمن عقب نشینی خواهد کرد.

امام جمعه قرچک بیان داشت: دشمن رمز پیروزی ما را فهمیده و رمز مقاومت را مورد هدف قرار داد. کدام روز تحریم نبودیم و دشمن به ما فشار وارده نکرده است.

اسماعیلی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران احیای دوباره اسلام ناب محمدی بود، چون هدف انقلاب اسلامی پیروی از قیام عاشورا بود که در دلها ماندگار شد، ایمان بزرگترین سد در مقابل دشمنان است.

وی بیان کرد: حضور جوانان و نوجوانان را در مراسمات جدی بگیرید، به جوانان فرصت دهید تا در صحنه حضور پیدا کنند، مردم سالاری رکن اصلی در نظام جمهوری اسلامی ایران است پس به مردم سالاری در نظام جایگاه ویژه دارد.

وی خاطر نشان کرد: در کشور ما همه مسئولان توسط مردم انتخاب می شوند یا توسط گروه یا نهاد، آقای مسوولین که توسط مردم منصوب میشوید پس تمام تلاش خود را به کار گیرید تا به مردم خدمت کنید.

وی گفت: قدرت موشکی اقتدار کشور را افزایش می دهد، نباید در مقابل اقتدار نظامی و امنیت کشور مذاکره کرد، ما در برابر دشمن باید مقاومت کنیم و دستاوردهای کشور را به رخ دشمن بکشیم و بی نیازی خود را نسبت به آمریکا و استکبار اعلام کنیم.

اسماعیلی گفت: انتخابات در کشور اهمیت زیادی دارد، مسئولیت جامعه و کشور را به دست افراد با کفایت واگذار کنیم، افراد مومن، شجاع، دلیر و جسور انتخاب کنیم که بتوانند با قدرت در مقابل استکبار حرف بزنند.

امام جمعه قرچک تاکید کرد: همه ایرانی ها باید در انتخابات شرکت کنند چرا که هر ایرانی باید نسبت به کشور عرق داشته باشد؛ نباید به شورای نگهبان حمله کرد چرا که این شورا با تمام قدرت به کار خود ادامه می دهد و هر اقدامی انجام می دهد در مسیر قانون انجام می شود.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/ث۳۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن