اخبار

پرسش و پاسخ فعالان دانشجویی با کاندیداهای مجلس در همدان

علیرضا خدایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه جلسه‌ای در خصوص ایجاد دولت جوان انقلابی و کارآمد و شفافیت کاندیداها تشکیل شده است اظهار کرد: در این جلسه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد در نظر دارد میزگردهایی در راستای بررسی نظرات و برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی برگزار کند.

وی با اشاره به اینکه فعالان دانشگاهی با شرکت در این میزگرد می‌توانند نامزد اصلح خود را بهتر شناسایی و انتخاب کنند افزود: طی فراخوانی از نامزدهای انتخابات دوره یازدهم مجلس دعوت می‌شود برای ارائه برنامه‌های مدون خود در این میزگرد شرکت کنند.

دبیر فرهنگی جامعه اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان  با تأکید بر اینکه در بازه ۲۳ بهمن‌ماه تا پایان این ماه نامزدهای انتخاباتی در هر ائتلاف می‌توانند در حوزه شفافیت و پرسش و پاسخ دانشجویی در این میزگرد حضور داشته باشند تصریح کرد: هدف این اقدام پرسش و پاسخ در تشکل‌های دانشجویی است و هیچ نوع تبلیغی برای هیچ یک از نامزدها صورت نمی‌گیرد.

وی با بیان اینکه تا کنون سه نفر از نامزدها تماس گرفتند و برای شرکت در این جلسه اعلام آمادگی کرده‌اند ادامه داد: معتقدیم این اقدام در شناخت بهتر کاندیداها و انتخاب نماینده اصلح در استان مثمر ثمر خواهد بود.

خدایی خاطرنشان کرد: در نهایت هدف اصلی ما ایجاد یک دولت انقلابی با محوریت جوان‌گرایی در آینده است به طوری که در راستای حل مشکلات جوانان گامی راسخ  برداشته شود.

انتهای پیام/۸۹۰۳۳/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن