اخبار

برپایی دومین دوره کارورزی مشاوره با رویکرد اسلامی

به گزارش خبرنگار فارس، دومین دوره کارورزی مشاوره با رویکرد اسلامی در تهران برگزار می شود.

بنا بر این گزارش، دانشجویان و فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های روانشناسی و مشاوره میتوانند با شرکت در دوره کارورزی مشاوره با رویکرد اسلامی علاوه بر افزایش مهارتهای مشاوره ای خود، با پروتکل های درمانی مبتنی بر روانشناسی اسلامی نیز آشنا شوند.

مدیر مرکز مشاوره اسلامی سبل السلام در این باره در گفت و گو با خبرنگار فارس اظهار داشت: دوره کارورزی مشاوره با رویکرد اسلامی به این شکل و سیاق برای اولین بار در تهران برگزار می شود. در این دوره تلاش شده است تا علاوه بر افزایش مهارت های اصلی مشاوره، شرکت کنندگان با برخی از پروتکل های درمانی با رویکرد اسلامی مانند «الگوی خودنظم جویی اسلامی برای درمان افسردگی»، «الگوی تقرب به خدا برای مهار اضطراب» و «الگوی درمان وسواس با رویکرد مذهبی_معنوی» نیز آشنا شوند.

 

همچنین تلاش شده است تا در این دوره از حضور جمعی از برترین اساتید روانشناسی اسلامی استفاده شود. این دوره در ۱۲۰ ساعت آموزشی، ارائه خواهد شد و از ۲۴ بهمن آغاز می شود.
سرفصلهای دوره عبارت اند از:

وی تاکید کرد: اصول و فنون مشاوره، آشنایی با رویکردهای درمانی، مصاحبه تشخیصی، مشاوره پیش از ازدواج، زوج درمانی، مشاوره کودک و نوجوان، اختلالات اضطرابی، وسواس و افسردگی، روانسنجی.

وی درباره اساتید این دوره نیز اظهارداشت: اساتید دوره عبارتند از حجت الاسلام دکتر مهکام، حجت الاسلام دکتر کیومرثی، حجت الاسلام دکتر بنیانی، حجت الاسلام دکتر آیینه چی، حجت الاسلام دکتر رفیعی هنر، حجت الاسلام دکتر انصاری، حجت الاسلام دکتر همتی، حجت الاسلام جانباز، خانم دکتر شهابی و خانم دکتر برقعی.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره ۰۲۱۲۲۲۱۱۹۱۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام/
 

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن