اخبار

مشارکت مردم، مبنای عمل در جمهوری اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان، خدابخش مرادی نافچی با اشاره به نقش مهم و موثر دانش‌آموزان در صحنه‌های مختلف  انقلاب، اظهار داشت: تشکل‌های دانش‌آموزی همان نگاه و فکر انقلاب را انتخاب کرده و مسیر آن را ادامه می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: نتیجه و ثمره مشارکت مردم و نقش موثر دانش‌آموزان در دوم اسفند و با حضور حداکثری در انتخابات مجلس شورای اسلامی مشاهده خواهد شد.

مرادی نافچی افزود: دانش‌آموزان و به‌ویژه رای‌اولی‌ها از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون گل سرسبد و نشان شاخصی در تمام انتخابات‌ها بوده‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: وقتی امام خمینی(ره) در سال ۴۲ نهضت انقلاب اسلامی را آغاز کرد از ایشان پرسیدند که چه کسانی شما در این نهضت، را همراهی خواهند کرد که امام(ره) فرمودند فرزندان من، دانش‌آموزان هستند که همراهی می‌کنند.

وی اظهار داشت: در سال ۵۷ همان دانش‌آموزان سال ۴۲ بودند که با ایفای نقش و مبارزه، انقلاب را به پیروزی رسانده و در ادامه نیز در دوران دفاع مقدس، نقش مهم و موثری داشتند.

مرادی نافچی خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان در عرصه علم، پویایی، نشاط و شادابی نیز به عنوان پیشگام در سطح کشور به ایفای نقش می‌پردازند.

 

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن