اخبار

همدان از استان‌های پیشتاز در حوزه ورزش است / پیشرفت ۵۹ درصدی پروژه‌های ورزشی همدان

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، مسعود سلطانی‌فر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های ورزشی استان همدان در شهرستان اسدآباد با اشاره به افتتاح پروژه‌های ورزشی اظهار کرد: استان همدان از ظرفیت خوبی در حوزه ورزشی برخودار است و این استان و سرانه ورزشی نیز به همت دستگاه ورزش و مسئولان ارشد استان از وضعیت خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد: پروژه‌های ورزشی استان همدان که در دهه فجر به بهره‌برداری رسید نیز از نظر رضایت عمومی قطعاً مهم خواهد بود و این امر از توجهات و هدف‌های وزارت ورزش است.

وزیر ورزش تصریح کرد: در یک سال و نیم گذشته با توجه به مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه، پروژه‌های عمرانی حوزه ورزش این استان، ۵۹ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند.

وی با اشاره به تحریم‌ها بیان کرد: کشور شرایط نامناسبی در حوزه اقتصاد و درآمد دارد به طوری که مجموعه حاصل درآمدهای امسال حدود ده درصد در آمد‌های سال‌های گذشته است.

سلطانی‌فر گفت: در نظر داریم با افزایش فضاهای ورزشی موجبات شادی و نشاط را در جامعه فراهم کنیم. استان همدان قهرمانان خوبی در سطح کشوری و بین‌اللملی دارد و امیدواریم که به تعداد آن‌ها افزوده شود.

وزیر ورزش گفت: باعث افتخار است که این استان در حوزه ورزش بانوان در جایگاهی خوبی قرار دارد.

وی با اشاره به برنامه های در پیش رو این وزارت، خاطر نشان کرد:برنامه‌های ورزشی زیادی را پیش رو داریم از جمله المپیک ۲۰۲۰ که امید زیادی به درخشش قهرنانمان داریم تا با این افتخارات بتوانند ملت ایران را شاد کنند.

انتهای پیام/۸۹۰۴۲/خ

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن