اخبار

افشاریان: مهندسی انتخابات صحت ندارد/فدراسیون بدهکار است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، خداداد افشاریان در مورد اینکه گفته می‌شود انتخابات فدراسیون مهندسی شده است، اظهار داشت: ما که در بدنه فدراسیون فوتبال هستیم واقعا چنین چیزی را مشاهده نکرده‌ایم. اما باید بگویم انتخابات انتخابات بسیار پیچیده‌ای است. فقط به این توجه کنید که برای کارشناس حدود بیش از ۲۵ نفر ثبت نام کردند.همچنین برای رئیس فدراسیون و بقیه اعضا انتخابات بسیار پیچیده است اما در مورد آن چیزی که شما می‌گویید نه به آن رسیده‌ام و نه اشراف دارم.

وی در مورد اینکه سعید آذری عنوان کرده نتیجه انتخابات مشخص است، گفت: نه هیچ چیزی مشخص نیست. نظر ایشان محترم است اما ما ۳۰ استان هستیم و هنوز نمی‌دانیم چه کسی ثبت‌نام کرده و چه کسی تائیدیه گرفته است. یا چه کسی می‌خواهد بالای جدول بیاید و چه کسی می‌خواهد پایین جدول برود که ما به او رای بدهیم. واقعا هیچ چیزی مشخص نیست و گنگ است اما انتخابات بسیار پیچیده است.

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در مورد حضور بازنشسته‌ها عنوان کرد: آن چیزی که من به عنوان یکی از اعضای مجمع می‌دانم طبق اساسنامه‌ای که در فدراسیون فوتبال وجود دارد و تائیدیه‌اش را از وزارت ورزش گرفته‌اند فقط ۶۵ سال به بالا بازنشسته است و قبل از آن بازنشسته نیست.

وی در مورد اینکه صادق درودگر اعلام کرده این فدراسیون ورشکسته است و هر کسی می‌آید باید از منفی ۵۰ میلیارد بدهی شروع کند،‌گفت: انتخابات خیلی گرم است اما موافقم فدراسیون، فدراسیونی است که بدهکار است. به خاطر رفتارهایی که فیفا با ما دارد و پول‌هایی که نیست هر کسی می‌آید باید تلاش کند که از صفر شروع کند. 

انتهای پیام/ا

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن