اخبار

شرایط تیمی پیکان برای بازی امروز خوب نبود

محمد ترکاشوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از ورامین، در خصوص شرایط بازی با تیم شهرداری ورامین اظهار کرد: از نظر من بازی خوبی نبود و هم تیم حریف آمادگی لازم را نداشت و خوب بازی نکردند تیم ما یک روز خیلی بد داشت.

وی افزود: بازیکنان تیم پیکان شرایط خوبی از لحاظ روحی روانی نداشتند و دو بازیکن آسیب دیده هم داشتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: متاسفانه هیچ یک از پاسورها عملکرد خوبی نداشتند و به خصوص در بخش حمله توپ‌ها روی زمین حریف نخوابید.

وی جو سنگین ورزشگاه گلعباسی و حمایت هواداران ورامینی را عامل برهم خوردن تمرکز بازیکنان پیکان دانست و افزود: تیم ما یک تیم جوان است و چند بازیکن نیز اولین بار است که در لیگ برتر حضور دارند و به همین دلیل کار بسیار سخت و دشواری داشتیم.

ترکاشوند بیان کرد: اگر می‌توانستیم امروز بهتر بازی کنیم و کمی فشار بیاوریم می‌توانستیم برنده بازی باشیم ولی در هیچ یک از پاس‌ها عملکرد خوبی نداشتیم.

وی فشردگی مسابقات را یکی دیگر از علل باخت امروز تیم پیکان عنوان و تصریح کرد: شرایط تیم پیکان خوب برای این بازی مناسب نبود و مشکل فردی نبود که بتوان با تعویض بازیکنان مشکل را حل کرد.

سرمربی تیم والیبال پیکان به خطای داوری نیز به عنوان یکی از بدشانسی‌های تیم پیکان در این بازی اشاره کرد و گفت: اشتباه داور در نادیده گرفتن خطای تور در شرایطی که در امتیاز ۱۷ برابر بودیم اثر بسیار بدی روی بازیکنان داشت و شیرازه تیم را از هم پاشید.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/م/ث۳۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن