اخبار

فراتر از قهرمانی، به دنبال جلب رضایت هواداران ورامینی هستیم

احسن الله شیرکوند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از ورامین بیان داشت: ما برنامه داریم که جزو دو تیم اول لیگ برتر والیبال باشیم تا مسیر هموارتری در مرحله نهایی و پلی‌آف داشته باشیم.

وی افزود: با اینکه در هفته‌های گذشته تیم شهرداری ورامین چهار مصدوم داشت اما هم بازیکنان و هم کادر فنی زحمت زیادی کشیدند و فشردگی مسابقات نیز فشار مضاعفی به تیم وارد کرد.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین ضمن ابراز امیدواری از کسب نتایج بهتر تیم در روزهای آینده، گفت: تلاش ما در جهت به دست آوردن مقام قهرمانی است اما فراتر از آن به دنبال جلب رضایت جوانان و هواداران ورامینی هستیم.

وی به شرایط خاص و مشکلات لیگ برتر اشاره و خاطرنشان کرد: آسیب دیدگی‌ بازیکنان، فشردگی مسابقات و سفرهای پی در پی شرایط سختی را به تیم تحمیل می کند اما تمام تلاشمان این است که رضایت مردم و مسئولانی که خالصانه زحمت می کشند حاصل شود.

شیرکوند افزود: در مسیر دستیابی به این هدف حتی یک نفر کم کاری نخواهد کرد و جز پیروزی فکری نداریم و به نظر من اگر همه چیز طبق انتظارات ما پیش رود و بازیکنان در شرایط سلامت باشند قهرمانی محقق می شود.

وی با بیان اینکه پیروزی های تیم شهرداری ورامین هر هفته موجی از شادی را در دشت ورامین ایجاد می کند، افزود: حدود سه سال است که در ورامین باخت نداشتیم و این موضوع باعث همراهی بیشتر هواداران، تغییر نگاه ها به والیبال و گرایش نونهالان و نوجوانان به این رشته ورزشی شده است.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری ورامین در پایان گفت: این تیم مردمی است و نیاز به حمایت بیشتر مردم و مسئولان برای رسیدن به قهرمانی را دارد.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/م/ث۳۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن