خواندنی

مانور آگاهانه بازیگر مرد سرشناس روی موضوع تجردش!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،  به نظر می‌رسد همه منتظرند که برد پیت در یک مراسم بزرگ حاضر باشد تا انواع شوخی هاد را با او انجام دهند و موضوع تجردش را پیش بکشند. اما این همه ماجرا نیست و خود برد پیت نیز در این شوخی‌ها همراهی می‌کند.

نکته مهم درباره شوخی‌های پیرامون برد پیت این است که او سعی دارد به جهانیان بگوید فعلا مجرد است و قرار نیست با هیچ فردی وارد رابطه جدی شود. شاید برایتان سوال باشد که اساسا چرا موضوع روابط برد پیت تا این حد مورد توجه قرار گرفته است. موضوع از یک سو به جذابیت‌های ظاهری برد پیت و از سوی دیگر به ازدواج‌های پیشین او مرتبط است.

مانور هوشمندانه و آگاهانه برد پیت روی موضوع تجردش در سال ۲۰۲۰

برد پیت که با دو بازیگر سرشناس هالیوودی سابقه ازدواج دارد، نمی‌تواند به راحتی از زیر بار شایعات فرار کند. او ابتدا با جنیفر آنیستون و سپس با آنجلینا جولی ازدواج کرد. ازدواجی که در سال ۲۰۱۴ شروع شد، به مدت نه سال قدمت داشت و شش فرزند مشترک نیز حاصل این ازدواج شد. این زن و شوهر سپس در سال ۲۰۱۶ تصمیم خود مبنی بر احتمال جدایی را اعلام کردند. از آن زمان تا کنون کاربران فضای مجازی و طرفداران برد پیت تقریبا هر زن جذاب و مجردی را به وی نسبت داده اند و فهرستی عریض و طویل از ارتباطات خیالی وی تشکیل داده اند که از کیت هادسن تا شارلیز ترون و حتی جنیفر آنیستون را شامل می‌شود.

مانور هوشمندانه و آگاهانه برد پیت روی موضوع تجردش در سال ۲۰۲۰

اما این شایعات و حواشی به ضرر برد پیت است؟ جواب قطعا نه است. برد پیت پس از جدایی از جولی و به ویژه پس از سرد شدن ارتباطش با فرزندخواندگان مشترکش با جولی به شدت مورد نقد قرار گرفته بود و حتی فردی بی عاطفه ارزیابی می‌شد. اکنون مدتی است تمامی آن حواشی منفی کمرنگ شده اند و توجهات به اظهار نظر‌های جالب وی درباره تجردش معکوس شده است. برای مثال او در مراسم گلدن گلوب گفت: “من می‌خواستم مادرم را به گلدن گلوب بیاورم، اما نمی‌توانم به این دلیل که هر زنی که در کنار آن ایستاده باشم، می‌گویند که من دوست دارم. “

پیت امسال در مراسم بفتا نیز با وجود غیبت حضوری از طریق همبازی خود در فیلم “روزی روزگاری هالیوود” یک اظهار نظر جالب را با مخاطبان به اشتراک گذاشت و بحث تجرد خود را پیش کشید. در متن او نوشته شده بود: سلام انگلیس. شنیده ام که تازه مجرد شدی (جدایی از اتحادیه اروپا) به باشگاه مجرد‌ها خوش آمدید! “

منبع: انتخاب

انتهای پیام/

 

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن