خواندنی

ناگفته های مرضیه هاشمی از اعتراف سرباز آمریکایی درباره حمله ایران به «پایگاه نظامی عین الاسد»

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، مرضیه هاشمی مجری و مستندساز شبکه پرس تی وی در گفت‌وگوی اختصاصی اظهار داشت: CNN با یک سرباز آمریکایی که در روز حمله ایران به پایگاه نظامی عین‌الاسد در این مکان حضور داشت، مصاحبه کرد و نظر او را در مورد این عملیات جویا شد؛ سرباز آمریکایی اظهار می‌کرد همیشه ما کشور‌های دیگر را هدف قرار می‌دهیم و به خاطر ندارم تاکنون کشوری علیه امریکا عملیات نظامی کرده باشد.

مجری و مستندساز شبکه پرس تی وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها پس‌ازاین اقدام قدرتمندانه ایران در ترس و واهمه قرار دارند و هرلحظه انتظار انتقام سخت‌تری را از سوی جمهوری اسلامی می‌کشند.


بیشتربخوانید: دست‌ها بالاست، شلیک نکنید!


وی افزود: دولت‌های اروپایی امپریالیست بوده و کاملاً مخالف ایران هستند درحالی‌که بسیاری از مردم اروپایی بیدار شده و دریافته‌اند که سیاه نمایی‌ها علیه ایران تنها به خاطر استقلال جمهوری اسلامی نسبت به شرق و غرب است.

هاشمی گفت: شهادت سردار سلیمانی مسلمانان سراسر دنیا را بسیار تحت تأثیر قرارداد درحالی‌که غیرمسلمانان نیز از عملکرد آمریکا به‌شدت تعجب کرده بودند.

وی ادامه داد: آمریکا عنوان کرد که این سردار بزرگ را ترور کرده و از این عمل خشنود است درحالی‌که این رفتار تعجب جهانیان را برانگیخت، چون کاملا غیرمنطقی با هیچ عرف بین المللی همسو نبود.

هاشمی با بیان اینکه آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی به وحشت افتاده و شرایط خفقان‌آوری را در فضای مجازی ایجاد کرده بود، تصریح کرد: مردم در فضای مجازی تصویر شهید سلیمانی را به‌جای تصویرخود قرار داده بودند و آمریکا نیز این صفحات را قفل می‌کرد تا امکان فعالیت در این فضا را نداشته باشند.

مجری و مستندساز شبکه پرس تی وی با اشاره به اینکه خون شهدا مردم دنیا را بیدار می‌کند خاطرنشان کرد: این افراد از ترس سیل خون خواهان سردار سلیمانی مطالب منتشرشده توسط مردم را پاک می‌کردند تا چهره خبیث آن‌ها پشت این خفقان پنهان بماند.

وی عنوان کرد: غرب به مردم آزادی بیان می‌دهد، اما این آزادی برخلاف تصور از هر اسارتی بالاتر است، زیرا تنها به کسانی اجازه صحبت می‌دهند که مطمئن هستند سخن آن‌ها هیچ اثری ندارد.

مجری و مستندساز شبکه پرس تی وی تصریح کرد: خون شهید سلیمانی اثر فراوانی بر قلب‌های مردم دارد و می‌تواند برای افرادی که به دنبال حقیقت هستند، راهگشا باشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن