اخبار

هدف پویش مطالبه شفایت، تعهد از کاندیداها و درگیر شدن مردم با فضای انتخابات است

احمد حیدرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، در خصوص پویش مطالبه شفافیت، اظهار کرد: جنبش مطالبه عمومی در تمام نقاط شهر به منظور شفافیت کاندیداها در مباحث اقتصادی، مالی و آرایی که در مجلس شورای اسلامی می‌دهند، شکل گرفته است.

دبیر اجرایی این پویش با اشاره به اینکه این جنبش وابسته به هیچ مجموعه و تشکل خاصی نیست، بیان کرد: از این کار دو هدف داریم، اول اینکه کاندیداها خودشان را در مقابل تمام مردم مسؤول بدانند نه قشر خاصی، دوم بحث رشد مردم و درگیر شدن جدی آن‌ها با فضای انتخابات است.

وی افزود: در مرحله بعد تمام مطالبه‌های مردم را به دست کاندیداها می‌رسانیم و اسامی نامزدهایی که تعهدنامه را امضاء کرده‌اند به مردم و مساجد اعلام و رسانه‌‌ای می‌کنیم.

حیدرزاده یادآور شد: تا کنون ۵ کاندید به پویش مطالبه شفافیت پیوسته‌اند.

دبیر اجرایی این پویش با بیان اینکه این پویش در بیشتر مساجد شهر برگزار می‌‌شود و تنها مختص یک منطقه نیست، عنوان کرد: کانال فضای مجازی در ایتا، بله و سروش به‌نام مجلس شفافیت داریم که مردم می‌توانند تعهدنامه را پرینت بگیرند و بعد از امضاء عکس آن را برایمان ارسال کنند.

وی‌ با تأکید بر این مطلب که در فضای مجازی این پویش را نداریم، بیان کرد: به این دلیل که هدفمان رشد مردم بوده و حرکتمان از کف جامعه شروع شده، این پویش را واقعی دنبال می‌کنیم تا تمام مردم درگیر شوند، البته ممکن است این پویش را در فضای مجازی هم راه بیاندازیم.

انتهای‌پیام/ ۷۰۰۵۸

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن