اخبار

اولویت وزارت راه وشهرسازی تکمیل پروژه‎های نیمه تمام است

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی راه و شهرسازی استان اصفهان، صبح امروز و با حضور مهران کفاش معاون پارلمانی وزارت راه و شهرسازی و با همراهی علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان، ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی و تنی چند از مسئولین محلی، پروژه باند دوم کاشان – برزک در منطقه گردنه نابر بطول حدود ۶ کیلومتر افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

کفاش در حاشیه برگزاری این مراسم گفت: اصل در مجموعه وزارت راه و شهرسازی تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام است که سعی می‌شود تا پایان سال ۹۹ این پروژه‌ها که قالبا بالای ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند تکمیل و به بهره‌برداری برسند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی از دیگر اولویت‌های وزارت راه و شهرسازی را تأمین مسکن برای مردم برشمرد و افزود: بحث اصلی ما در حوزه مسکن و ساختمان در سال ۹۹ طرح اقدام ملی ساخت مسکن است که امسال شروع شده و تا پایان دولت ۴۰۰ هزار واحد در برنامه احداث و تحویل خواهد شد.

وی در ادامه بیان داشت: علیرغم تمامی کمبودها و کاستی‌ها و فشارهای اقتصادی که بر کشور تحمیل شده، این مجموعه بدون معطلی و با اعتبارات موردنظر سعی در تکمیل پروژه‌ها داشته و این روند کماکان ادامه خواهد یافت.

کفاش با اشاره به روکش آسفالت و بحث روشنایی جاده امیرکبیر اظهار داشت: طبق قرار داد تنظیم شده به‌زودی بحث روشنایی و روکش آسفالت آن اجرایی می‌شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت راه و شهرسازی به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به منظور سفرهای نوروزی اشاره داشت و گفت: ستاد ملی نوروزی مشخص شده و به صورت ویژه در وزارت راه و شهرسازی در حال رصد است و ایستگاه‌ها با مکان‌یابی و با تعداد مناسب در سراسر کشور قطعاً شروع بکار خواهد کرد و از اواسط اسفندماه مستقر و به استقبال میهمانان و مسافران نوروزی می‌روند.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن