اخبار

برنامه نطق تبلیغاتی نامزدهای انتخابات حوزه کهگیلویه اعلام شد

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، پروسه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به مرحله تبلیغات قانونی نامزدها نزدیک می‌شود.

 زمان قانونی تبلیغات انتخابات از روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه آغاز و ساعت هشت صبح روز پنج شنبه یکم اسفند ماه به پایان خواهد رسید.

نامزدهای انتخابات در بازه زمانی یک هفته فرصت دارند در چارچوب قانون و بر اساس دستورالعمل اعلام شده برنامه‌های تبلیغاتی خود را اجرا کنند.

بر این اساس برنامه زمانبندی نطق کاندیداها مشخص شده و در اختیار آنها قرار گرفته است.

نخستین نطق انتخاباتی عدل هاشمی‌پور نماینده فعلی مردم در مجلس صبح پنج شنبه در دهدشت، موحد عصر همان روز در چرام و نجات‌نیا در سرفاریاب خواهد بود.

محمد موحد و عدل هاشمی‌پور دو نامزد شاخص اصولگرا در حوزه انتخابیه کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده رقابت دارند.

فرماندار کهگیلویه در خصوص مصادیق مجاز تبلیغات انتخابات به فارس گفت: ستادهای تبلیغات انتخابات تنها در مراکز بخش‌ها، شهرها و شهرستان‌ها به تفکیک برادران  خواهران دایر می‌شود.

علیرضا اتابک با بیان اینکه نصب و الصاق و یا ارائه آثار تبلیغاتی(به جز عکس) در مکان‌هایی که توسط شهرداری‌ها یا دهیاری‌ها تعیین شده است مجاز می‌باشد، افزود: بر اساس تبصره ۱ ماده ۵۷ قانون چاپ و استفاده از عکس صرفا محدود به زندگی‌نامه، جزوه، بروشور، کارت و تراکت بوده و قطع ان حداکثر ۱۰ در۱۵ سانتی‌متر است.

وی اضافه کرد: نصب و استفاده از بلندگو، ویدئو پروژکتور و تلویزیون‌های تبیلغاتی صرفا داخل ستاد تبلیغاتی نامزدها و محل سخنرانی وی مجاز است.

فرماندار کهگیلویه در تشریح موارد غیر مجاز در زمان تبلیغات انتخابات گفت: الصاق و نصب هرگونه اعلامیه، عکس، پوستر، بنر و پلاکارد و پارچه‌های تبلیغاتی بجز در محل‌های تعیین شده ممنوع است.

اتابک با غیرمجاز دانستن فعالیت کارکنان دولت در ساعات اداری، افزود: انجام هر گونه دیوارنویسی، راه انداختن کاروان‌های تبیلغاتی یا راهپیمایی خیابانی، پاره یا معدوم نمودن آگهی تبلیغاتی نامزدهایی که در زمان قانونی تبلیغات در محل‌های مجاز الصاق شده است غیرمجاز است.

انتهای پیام/۸۲۰۱۶

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن