اخبار

برگزاری مسابقه دو استقامت در ابرکوه به مناسبت دهه فجر +عکس

محمدرضا فلاح زاده در گفتگو با خبرنگار فارس از ابرکوه، اظهار کرد: در آستانه چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، یک دوره مسابقه دو استقامت در رده‌های سنی نونهالان و بزرگ‌سالان در ابرکوه برگزار شد.

رئیس هیئت دو و میدانی شهرستان خاطرنشان کرد: این مسابقات در ماده‌های ۱۰۰ متر، ۸۰۰ متر و سه هزار متر برگزار شد که طی آن امیرمحمد اکرمی (نونهالان ماده ۱۰۰ متر)، سید محمدرضا جوهری (بزرگ‌سالان ماده ۱۰۰ متر)، مجتبی فلاح زاده (نونهالان ماده ۸۰۰ متر) و رضا سترگ (بزرگ‌سالان ۳۰۰۰ متر) صاحب عناوین نخست شدند.

فلاح زاده اذعان کرد: در رده سنی نونهالان و ماده ۱۰۰ متر امیرعلی زارع و مجتبی فلاح زاده به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کرده و در ۱۰۰ متر بزرگ‌سالان نیز رضا سترگ بر جایگاه دوم و امید خوش مهر سوم شدند.

وی یادآور شد: مقام دوم مشترک در رده سنی نونهالان ماده ۸۰۰ متر به ابوالفضل یادگارزاده و امیرمحمد اکرمی تعلق گرفت و ابوالفضل حاتمی زاده مقام سوم را به خود اختصاص داد.

رئیس هیئت دو و میدانی ابرکوه اذعان کرد: در رده سنی بزرگ‌سالان در ماده ۳۰۰۰ متر نیز سید محمدرضا جوهری و رحیم دهان زاده به ترتیب جایگاه دوم و سومی را به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/۹۰۰۲۷

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن