اخبار

کشتی نوجوانان قهرمانی کشور| جلسه هماهنگی مسابقات برگزار شد

به گزارش خبرگگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این جلسه مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش، حسین بابویه رئیس و سعید فرنیا دبیر فدراسیون ورزش دانش آموزی، صفدر سلطانی معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی، سیدجلال عسگری سرپرست دبیری و محمد حدادی نماینده فدراسیون کشتی و حسین طهماسبی نایب رئیس هیأت کشتی استان خراسان رضوی حضور داشتند.

حمیدی در این نشست با ابراز خشنونی از امضای تفاهم نامه همکاری میان فدراسیون کشتی و وزارت آموزش و پرورش گفت: امضای تفاهم نامه حرکت ارزشمندی بود و این موضوع را به فال نیک می گیریم.

وی ادامه داد: در راستای این تفاهم نامه آموزش و پرورش همکاری های لازم را با فدراسیون کشتی خواهد داشت و خوشحالیم که دوباره تشک کشتی در سطح باشگاه های آموزش و پرورش پهن می شود.

حمیدی با بیان اینکه به دنبال گسترش کشتی در کشور هستیم تصریح کرد: مسابقاتی که توسط آموزش و پرورش برگزار می شود باید از سطح مطلوب و ایده آل و در حد رقابت های بین المللی باشد و به دنبال برگزاری باشکوه رقابت های کشتی قهرمانی نوجوانان کشور در مشهد هستیم.

حمیدی در پایان با تشکر از اقدام ارزشمند فدراسیون کشتی در زمینه امضای تفاهم نامه همکاری برای تیم های ملی کشتی در عرصه های بین المللی پیش رو آروزی موفقیت کرد.

در ادامه نفرات حاضر در مورد نحوه اجرای تفاهم نامه همکاری و برگزاری مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان که ۱۷ تا ۲۲ اسفندماه به میزبانی شهر مشهد مقدس برگزار می شود بحث و تبادل نظر کردند و شرح وظایف کادر اجرایی و نحوه برگزاری مسابقات در این زمینه تعریف و هماهنگی های لازم بعمل آمد.

انتهای پیام/س

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن