اخبار

۷۰۰ اتوبوس شهری در روز ۲۲ بهمن راهپیمایان اصفهانی را جابجا می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، قدرت افتخاری با اشاره به سرویس‌دهی اتوبوس سرانی شهرداری اصفهان به راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهر اصفهان، اظهار کرد: در همین راستا ۷۰۰ اتوبوس در سطح شهر فعال خواهد بود.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۰۰ دستگاه به صورت دربستی و رایگان، راهپیمایان را از مساجد، مراکز فرهنگی و پایگاه‌های مقاومت بسیج در محله‌های شهر به میدان نقش‌جهان جابجا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی اصفهان افزود: سرویس‌دهی اتوبوس‌رانی از زمان آغاز راهپیمایی شروع و تا پایان مراسم ادامه دارد.

وی از سرویس‌دهی اتوبوس‌ها در مسیرهای منتهی به میدان نقش‌جهان در زمان راهپیمایی خبر داد و گفت: بعد از پایان مراسم راهپیمایی هم اتوبوس‌های ویژه این مراسم، مردم را در مسیرهای برگشت تا رسیدن به میادین، تقاطع‌ها و معابر جابجا خواهند کرد.

افتخاری از فعال بودن همه خطوط اتوبوس‌های تندروی اصفهان هم در روز ۲۲ بهمن خبر داد و گفت: خط یک اتوبوس‌های تندرو از پل یزدآباد به سمت پایانه باقوشخانه و خط دو تندرو از پایانه آبشار، میدان جمهوری اسلامی و سامانه سه تندرو از پایانه ارغوانیه به سمت پایانه خرم هم در این روز آماده سرویس‌دهی به شهروندان است.

انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن