اخبار

انقلاب اسلامی گفتمان جدیدی را مقابل غرب ایجاد کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از نهاوند مراد ناصری امروز در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور اقشار مختلف مردم اظهار کرد: دشمن که با وقوع انقلاب اسلامی بسیاری از معادلات خود را دچار تغییر می‌دید سعی کرد با فشار جلوی پیشرفت ما را بگیرد اما هر بار از دفعات قبل بیشتر شکست می‌خورد.

وی افزود: غرب همه تکنولوژی خود  را به کار گرفت تا شاید بتواند سردار سلیمانی‌های انقلاب را تسلیم خود کند اما با نفس‌های قدسی امام راحل، درایت مقام معظم رهبری و صبوری مردم داغ پیروزی بر دل دشمن گذاشته شد.

فرماندار نهاوند افزود: مردم در دوران انقلاب روزهای سختی را تجربه کردند و پیروز شدند که البته این پیروزی ماندگار بوده و همواره در آینده شاهد این پیروزی‌ها خواهیم بود.

وی مقطع کنونی ایران را از مقاطع حساس و بی‌نظیر در تاریخ کشور یاد کرد و افزود: دنیا باید بداند ایران تمدنی بوده که هیچگاه این همه هجمه را در طول تاریخ به خود ندیده است اما توانسته در مقابل آنها مقاومت کند.

ناصری به دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی منشا خدمات بسیاری در بخش‌های مختلف بوده است اما استقلال‌طلبی و ایستادگی مقابل زورگویان از مهمترین آن است که مردم ما را به عنوان الگویی برای دیگر ملل آزاده جهان قرار داده است.

وی در ادامه به فرا رسیدن چهلمین روز شهادت شهید سلیمانی اشاره کرد و افزود: خون پاک شهیدسلیمانی جان تازه‌ای به جبهه مقاومت علیه جریان کفر و استکبار بخشید به گونه‌ای که ملت‌های منطقه به خونخواهی این سردار رشید اسلام برخاسته‌اند.

فرماندار نهاوند از سردارسلیمانی به عنوان مالک اشتر زمان یاد کرد و گفت: ولایتمداری و تبعیت محض از ولی فقیه از ویژگی‌های بارز شخصیتی این سردار رشید اسلام بود که باید مورد توجه همه قرار بگیرد.

در این مراسم امام جمعه نهاوند نیز گفت: مطالبه رهبر انقلاب از مردم حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن و شرکت حداکثری در انتخابات دوم اسفند است که مورد اول با حضور پرشور مردم محقق شد و مورد دوم نیز با این مردم بصیر انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام عباسعلی مغیثی‌نیا با بیان اینکه حمایت مردم از انقلاب باعث تقویت آن می‌شود افزود: سردار سلیمانی خود را سرباز ولایت می‌دانست مردم نیز باید از ولایت تبعیت کرده و گوش به فرمان او باشند.

انتهای پیام/ ۳۱۴۰/ 

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن