اخبار

بازدید وزیر بهداشت ازپروژه شهرستان لامرد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان نخستین برنامه امروز خود در سفر به شهرستان لامرد، ابتدا از پروژه ساخت بیمارستان جدید این شهرستان بازدید کرد و روند پیشرفت این پروژه را مورد ارزیابی قرار داد.

 

این بیمارستان تاکنون ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و قسمت موتورخانه و محوطه این ساختمان در حال اجرا است.

 

دکتر قاسم جان بابائی؛ معاون درمان وزارت بهداشت، دکتر سید حسین داوودی؛ مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزات بهداشت، دکتر مهرزاد لطفی؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مهندس احمدی زاده؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار فارس، سید محسن علوی؛ نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی، اعضای هیات رئیسه دانشگاه و مسوولان شهرستان لامرد در این بازدید وزیر بهداشت را همراهی می کردند.

 

دکتر سعید نمکی با حضور در بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان لامرد، روند ارایه خدمات به بیماران در این مرکز را بررسی کرد.

 

بهره برداری از ساختمان و دستگاه MRI بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) لامرد، از دیگر برنامه سفر وزیر بهداشت به این شهرستان است.

 

همچنین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ادامه سفر خود به استان فارس، از روند ارائه خدمت در بیمارستان بعثت اشکنان بازدید کرد.

 

این درمانگاه با حضور متخصصان چشم، داخلی، زنان و زایمان، اطفال، اعصاب و روان، بیهوشی، گوش و حلق و بینی و قلب، پذیرای بیماران است.

 

حضور در داروخانه و بررسی خدمات دارویی این بیمارستان، از دیگر بخش های بازدید وزیر بهداشت بود.

 

به گزارش خبرنگار فارس از شیراز و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ دکتر «سعید نمکی» وزیر بهداشت به همراه دکتر «قاسم جان بابائی» معاون درمان و دکتر «سید حسین داوودی» مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت بهداشت شب گذشته وارد استان فارس شد.

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن