اخبار

خون پاک سردار سلیمانی سرآغاز تمدن اسلامی در ایران است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، سعید اوحدی امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در مصلی جمعه بابل اظهار کرد: ثمره خون پاک سردار سلیمانی ایجاد وحدت در کشور و آغاز یک تمدن اسلامی در ایران است.

وی با اشاره به اینکه سرفصل جدیدی با عنوان مکتب سردار سلیمانی در کتاب درسی دانش‌آموزان باز می‌شود، افزود: حضور مردم در این سرما نشان بیعت با مقام معظم رهبری است و این ایستادگی در مقابل تحریم‌های ناجوانمردانه دشمنان سبب سربلندی ایران در برابرفتنه‌های دشمنان است.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه جهان نظاره گر وحدت ملت ایران در مراسم باشکوه تشییع سردار سلیمانی بوده است، تصریح کرد: فداکاری شهید سلیمانی و محور مقاومت سبب نابودی داعش در منطقه و شکست آمریکا شده است.  

اوحدی خاطرنشان کرد: وظیفه امروز مردم انقلاب بازخوانی رسالت بزرگ انقلاب است که ۴۱ سال ایستادگی کرد تا ریشه‌های درخت انقلاب تنومند شود و شاگردانی چون حاج قاسم سلیمانی را برای آرامش منطقه تربیت کرد تا بتواند معادلات دشمن را برابر فتنه داعش از بین ببرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه دشمن سخت‌ترین تحریم‌ها را در طول تاریخ بشریت علیه ایران اعمال کرده است، گفت: همه موظف به اجرای دقیق منویات رهبری هستیم.

انتهای پیام/۸۶۰۴۰/ج/و

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن