اخبار

داشتن رهبری شجاع، انقلاب ایران را در جهان متمایز کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از منوجان، رضایی در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن این شهر اظهار داشت: هر انقلابی که در دنیا می‌خواهد شکل بگیرد نیازمند دو رکن اساسی مردم و رهبران است و تفاوتی که انقلاب ما را از انقلاب فرانسه و شوروی متمایز می‌سازد، بُعد معنوی آن است.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمان با اشاره به قدرت هوا فضای کشور ایران تشریح کرد: هوا فضای ایران بعد از شوکی که به آمریکا وارد کرد از کار انداختن تمام رادارها و پهبادهای آمریکایی بود که آمریکا را مات و مبهوت کرد و این است انقلاب ما.

وی تصریح کرد: اگر انقلاب‌ها را در دنیا بررسی کنیم می‌بینیم که مردم مرفه هرگز انقلاب نمی‌کنند و حاضر نمی‌شوند زندگی و رفاه خود را رها کرده و به جنگ بروند.

مسئول دفتر نظارت شورای نگهبان استان کرمان ادامه داد: یکی دیگر از تفاوت‌های انقلاب ما با انقلاب‌های دیگر رهبریت و تفاوتی که در رهبریت ما با دیگر رهبران وجود داشت، شجاع و نترس بودن امام (ره) بود و اینکه امام برای خود مال و برای فرزندان خود پست و مقام نخواست.

وی ادامه داد: پس از رهبری امام، مقام معظم رهبری نیز یک قدم از آرمان‌های امام عقب نماندند و با رهبری ایشان این انقلاب در تلاطم ایستاد.

 رضایی با بیان اینکه انقلاب کردن آسان، اما نگه داشتن آن بسیار سخت است، عنوان داشت: امروز در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب هستیم که شهدای زیادی را در ترور و ۲۳۰ هزار شهید دفاع مقدس تقدیم این انقلاب کرده‌ایم اما هرگز از انقلاب‌مان دور نماندیم.

وی با بیان اینکه نوجوانان حاضر در این حماسه آینده ایران را می‌سازند و اینکه مسئولان باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند، ابراز داشت: مهمترین شاخصه توسعه پایدار راه‌های ارتباطی است که متاسفانه ما در قبل از انقلاب در استان کرمان یک راه ارتباطی نیز نداشتیم و شاخصه بعدی توسعه آموزش است.

انتهای پیام/۸۰۰۰۶/ب

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن