اخبار

راه‌اندازی ۲۵ شعبه شورای حل اختلاف در مناطق کم برخوردار استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، ناصر عتباتی در مراسم افتتاح شورای حل اختلاف ثمرین، اظهار کرد: با راه‌اندازی شورای حل اختلاف ثمرین، در مجموع ۲۵ شعبه شورای حل اختلاف در مناطق کم برخوردار و محروم راه‌اندازی شد که سعی می‌شود تا پایان سال این تعداد به ۵۰ شعبه در سراسر استان اردبیل برسد.

وی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن بیست و دوم بهمن ماه حضور گسترده و پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را خنثی کننده توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان ایران دانست و افزود: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایجاد همدلی و اتحاد در بین مجموعه‌ها در خدمت‌رسانی مطلوب به مردم بوده که امروزه شاهد گستردگی خدمت‌رسانی در ابعاد مختلف هستیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: دستگاه قضایی در کنار وظایف و رسالت‌های ذاتی خود، در حوزه‌های مختلف اقتصادی  و اجتماعی ورودی جدی داشته و از این حیث به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست.

وی گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، دستگاه قضایی استان اردبیل تلاش می‌کند تا در مناطقی که امکان ایجاد واحدهای قضایی وجود ندارد از ظرفیت افراد مورد اعتماد در شعبات قضایی همچون شوراهای حل اختلاف در راستای ترویج فرهنگ صلح و سازش، مصالحه و رفع خصومت استفاده نماید.

انتهای پیام/۳۴۶۳/

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن