اخبار

سردی هوا از آتش عشق ایلامی ها به انقلاب نکاست

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن در ایلام به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با وجود برودت هوا همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مردم ایلام از ساعت‌ها قبل از آغاز راهپیمایی برای خلق حماسه‌ای ماندگار لحظه شماری کردند تا به جهانیان نشان دهند انقلاب اسلامی مانند ۴۱ سال گذشته به راه خود ادامه می‌دهد و توطئه‌های دشمنان انقلاب راه به جایی نخواهد برد.

مراسم بزرگداشت انقلاب اسلامی در حالی برگزار شد که سردی هوا و دمای منفی صفر مانع از حضور مردم همیشه در صحنه ایلام در این مراسم نشد و مردم باز هم آمدند تا با آرمان‌های رهبری بیعت کنند.

مردم ایلام در هوای سرد با سر دادن ندای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست و … انزجار از استکبار و ایادی دست نشانده‌اش را به جهانیان نشان دادند.

نمایش انزجار ملت ایران از سران استکبار

یکی از شرکت کنندگان در این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: امروز همه آمده‌ایم تا انزجار خود را از سران استکبار به نمایش بگذاریم.

وی افزود: ۲۲ بهمن امروز با چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی مصادف شده و آمده‌ایم نشان دهیم جنایت‌های آمریکا خللی در اراده مردم همیشه در صحنه نخواهد داشت و به گفته رهبری چهلم سردار سلیمانی انگیزه مضاعف مردم برای حضور در ۲۲ بهمن امسال است.

مردم ایران هرگز تسلیم نمی‌شوند

یکی دیگر از حاضران در این مراسم گفت: آمریکا بداند با وجود مشکلات اقتصادی، تحریم و … مردم با عقل و درایت پای انقلاب ایستاده‌اند و هرگز اجازه نمی‌دهیم آمریکای جنایتکار برای ما تصمیم گیری کند.

وی افزود: آمریکا و سران استکبار ببینند و بدانند که حماسه ۲۲ بهمن امسال سرشار از سلیمانی‌هاست و هرچند مردم کشور ما سالهاست زیر فشار تحریم‌ها هستند اما باز هم آمده‌اند تا به سران استکبار نشان دهند که هرگز تسلیم نخواهند شد.

۲۲ بهمن نماد اقتدار مردم ایران

یکی دیگر از شرکت کنندگان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفت: مردم ایران باز آمدند تا اقتدار خود را به نمایش بگذارند و به آمریکا و اسرائیل نشان دهند تا آخرین قطره خونشان از انقلاب و کشورشان پاسداری می‌کنند.

وی افزود: ۲۲ بهمن نماد اقتدار و توانایی مردم ایران است و مردم با شکوه پرشور خود این اقتدار را بار دیگر به جهانیان نشان دادند.

لزوم دفاع از خون شهدا
یکی از مادران شهدا نیز در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ما شهدای زیادی را تقدیم این انقلاب و خاک وطن کردیم و جانفشانی‌ها و ایثارگری‌های بسیاری صورت گرفت تا این انقلاب به ثمر نشست و به اینجا رسیده است.

وی افزود: همه ما به شهدا مدیونیم و باید برای دفاع از خون شهدا ما نیز از انقلاب و کشورمان دفاع کنیم و با حضور در این مراسم دین خود را به شهدا ادا کنیم.

مردم همیشه در صحنه ایلام صبح امروز با در داشتن پوسترهای سردار شهید سلیمانی و با فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند و با بیزاری جستن از ظلم و ستم سران استکبار چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب را گرامی داشتند.

انتهای پیام/۹۷۰۸۲۳

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن