اخبار

واگذاری ۳۰ هزار قطعه زمین و اجرای ۱۰۰ پروژه‌ عمرانی و تاسیسات عمومی در بروجرد

احمد پارسا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بروجرد با اشاره به خدمات بسیار گسترده انقلاب اسلامی در حوزه راه و شهرسازی به شهروندان بروجردی اظهار کرد: در حالی پیش از پیروزی انقلاب در حوزه راه هیچ پروژه چهارخطه‌ای اجرا نشده که هم‌اکنون همه محورهای مواصلاتی اصلی بروجرد به طول یکصد کیلومتر چهارخطه هستند.

وی عنوان کرد: از سویی با وجود عدم احداث محورهای مواصلاتی فرعی در دوران طاغوت، تا به حال ۳۰ کیلومتر محور فرعی در جاده آبسرده احداث شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد با اشاره به احداث ۱۰ کیلومتر محور آسفالته روستایی پیش از پیروزی انقلاب خاطرنشان کرد: طول این محورهای احداثی در این شهرستان اکنون به بیش از ۴۰۰ کیلومتر رسیده است.

پارسا ادامه داد: در حوزه مسکن نیز این آمار در بخش قطعه‌بندی و واگذاری زمین دولتی از حدود یک‌هزار و ۵۰۰ قطعه اکنون به بیش از ۳۰ هزار قطعه مسکونی افزایش یافته است.

وی با تاکید بر اینکه پیش از پیروزی انقلاب هیچ واحد آپارتمانی در بروجرد احداث نشده بود، افزود: از ابتدای عمر انقلاب تاکنون ۱۵ هزار واحد آپارتمانی شامل واگذاری زمین و ارائه تسهیلات توسط دولت احداث و واگذار شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی بروجرد تاکید کرد: احداث ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر نمونه‌ای از خدمات ارائه شده در این بخش است که دولت با واگذاری زمین و پرداخت تسهیلات به مردم خدماتی را در این بخش ارائه کرده است.

پارسا از اجرای پروژه‌های عمرانی و تاسیسات عمومی به عنوان یکی دیگر از خدمات دولت در عمر با برکت انقلاب اسلامی یاد و اظهار کرد: احداث بیمارستان ۲۲۹ تختخوابی آیت‌الله بروجردی، سالن ورزشی ولایت، استادیوم فوتبال، سالن‌های ورزشی، مسجد و خدماتی از این دست تنها نمونه‌هایی از اجرای پروژه‌های عمرانی و تاسیسات عمومی در بروجرد هستند.

وی بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب تاکنون بیش از ۱۰۰ پروژه عمرانی و تاسیسات عمومی در حوزه‌های فرهنگی، مذهبی، ورزشی، درمانی و خدماتی با تولی‌گری راه و شهرسازی اجرایی شده است.

انتهای پیام/۸۵۰۱۲

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن