اخبار

«کمپرهای» ایران در ناز/ جزیره قشم بهشت گردشگری است+عکس

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، چند روزی است که کمپ جزایر ناز قشم میزبان ۵۰ ماشین کمپر کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران است.

سهراب گل‌بنفشه مسؤول هماهنگی این تیم در این خصوص به خبرنگار فارس در قشم گفت: این نخستین رالی گردشگری مسافرتی خانوادگی (کمپر) در جزیره قشم است.

وی با بیان اینکه «کمپر» ماشینی است که از تجهیزات لازم برای زندگی برخوردار است، افزود: کمپرهای ۱۰ استان کشور از جمله تهران، خراسان، قزوین و زنجان از ۱۷ تا ۲۵  بهمن‌ماه به قشم‌گردی می‌پردازند.

گل‌بنفشه ادامه داد: این رالی با همکاری کانون اتومبیلرانی ایران، سازمان منطقه آزاد قشم و پلیس راهور با هدف ترویج سفر ارزان در حال برگزاری است.

وی اضافه کرد: فراهم بودن امکانات زندگی و استراحت در کمپر، چنین سفرهایی را بسیار ایمن ساخته و سلامت جسم و روح و شادابی را به همراه دارد.

مسؤول هماهنگی تیم کمپر حاضر در قشم گفت: ایجاد انگیزه و جذب مردم به اینگونه سفرها از دیگر اهداف این تیم است و توانسته‌ایم از آغاز کار خود در کشور با ۱۰ ماشین کمپر امروزه به تیم متشکل از افزون بر ۵۰۰ کمپر برسیم.

گل‌بنفشه خاطرنشان کرد: جزیره قشم ژئوپارکی بزرگ است که در آن می‌توان هم از گفتگو با مردم محلی و هم زیبایی‌های بی‌نظیر طبیعی لذت برد.

وی جزیره قشم را بهشت گردشگری دانست و تصریح کرد: به‌عنوان یک گردشگر که بسیاری از نقاط ایران را دیده‌ام معتقد هستم زیبایی‌های جزیره قشم در هیچ‌ جای دیگر یافت نمی‌شود و اگر گردشگری به قشم نیامده باشد می‌توان گفت تا کنون سفر نکرده است.

انتهای پیام/۸۸۰۵۰

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن