اخبار

سالک: وحدت امت و به ویژه نیروهای انقلابی به نفع کشور است

حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تأکید بر لزوم حفظ وحدت نیروهای جریان انقلاب گفت: شکی نیست که وحدت امت و به ویژه نیروهای ارزشی و انقلابی در شرایط کنونی به نفع کشور است.

وی افزود: انتخابات در حقیقت حفظ نظام را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به همراه دارد و موجب حفظ سیستم تشکیلاتی داخل نظام می‌شود. بنابراین بر کسی پوشیده نیست که وحدت امت در این مسأله به ویژه نیروهای ارزشی یک موضوع مهم و ضروری در شرایط کنونی است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: هرگونه تفرقه‌ای مبنا دارد، مبنای تفرقه یا برتری‌طلبی یا عدم توجه به اصول ارزشی است که قابل توجه است و یا اینکه بعضی‌ها فصل‌الخطاب را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ خودشان می‌دانند. وقتی این تفرقه به هر دلیلی صورت بگیرد موجب خواهد شد رقیب میدان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از دست نیروهای ارزشی و اصولگرا خارج کند.

سالک خاطرنشان کرد: آنچه که بسیار مهم است این است که نیروهای ارزشی و انقلابی در یک فرایند دوستانه و عاقلانه کار بر اساس خرد جمعی به پیش ببرند.

وی افزود:  باید هدف جریان انقلابی شایسته‌سالاری بر اساس شاخصه‌های ایمان، انقلابی بودن، شجاعت، کارآمدی، تخصص و مقبولیت مردمی باشد. نمی‌شود کسی که مقبولیتی ندارد ولو آدم باارزشی هم باشد، اعمال شود و بعد خراب از آب درآید.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برچسب ها

نوشته‌های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن